AK Parti, teşkilatta bayramlaştı

AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, bayramın ilk günü ilçe binasında bayramlaştı. İlçe Başkanı Ümit Kök ve partililerin katılımı ile yapılan tören gün boyu devam etti.

AK Parti, teşkilatta bayramlaştı

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı, bayramın ilk günü ilçe binasında bayramlaştı. İlçe Başkanı Ümit Kök ve partililerin katılımı ile yapılan tören gün boyu devam etti.

VATANDAŞLARLA TEK TEK İLGİLENDİ
AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Ramazan Bayramı münasebetiyle ilçe teşkilatında program düzenledi.  Program İlçe Başkanı Kök, teşkilata bayramlaşmak için gelen vatandaşları kapıda karşıladı. Vatandaşlarla tek tek bayramlaşan Kök, daha sonra partililerle fotoğraf çektirdi. Programa 31 Mart yerel seçimlerinde Cumhur İttifakının AK Partili Çerkezköy Belediye Başkan Adayı Süleyman Kozuva da katıldı. Kozuva da burada bir süre partililerle sohbet etti. 
“MÜBAREK OLSUN”
İlçe Başkanı Ümit Kök, yaptığı açıklamada, “Bayrama erişmenin sevincini, manevi hazzını, muhabbetini, gönül huzurunu milletçe yaşıyoruz. Elimizdeki maddi zenginliği, dilimizdeki güzel söz ve dileği, gönlümüzdeki sevgiyi herkesle paylaştık. Böylece Allah'a karşı kulluk görevlerimizi yerine getirmenin manevi huzuru ve mutluluğu içinde birlik ve beraberlik içerisinde Ramazan Bayramı’na ulaştık. Milletimizin mayası olan yardımlaşma ve dayanışma geleneğinin en güzel örneklerinin yaşandığı bayramlar yoksulun, yetimin, düşkünün korunup kollandığı, kırgınlıkların yerini sevgi ve barışın aldığı, kin ve nefretin bertaraf edildiği ve dini vecibelerimizin yerine getirmenin mutluluğunu yaşadığımız istisnai günlerdir. Mübarek ramazan günlerinin ardından gelen Bayramımızın birlik, beraberlik ve kardeşliğimizin pekişmesine, huzur ve refahımızın artmasına vesile olmasını temenni ederim.Bu düşünceler ile başta şehit ve gazi ailelerimiz olmak üzere bütün hemşerilerimin ve İslam âleminin mübarek Ramazan Bayramı'nı kutluyor, bu güzel bayram coşkusunun kardeşliğimizi daha da güçlendirmesini temenni ediyor, bayramın insanlığın barış, huzur ve refahına vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
bilgin
bilgin - 5 ay Önce

ne kutlama millet aç siz kutlama edin talimat öyle

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510