Akay, Avrupalı öğrencileri ağırladı

Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı destekli Erasmus + Gençlik Değişim Programı çerçevesinde her ülkede gençlerin bisiklet kullanım oranını arttırmak için FİT Group davetlisi olarak 5 farklı ülkeden Çerkezköy’e gelen gençler Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ettiler.

Akay, Avrupalı öğrencileri ağırladı

Çerkezköy Bakış - Avrupa’nın değişik ülkelerinden Çerkezköy’e gelen gençler Belediye Başkanı Vahap Akay’ı ziyaret ederek, Çerkezköy Belediyesi ve belediye çalışmaları hakkında bilgi aldılar ve merak ettikleri soruları Belediye Başkanımız Vahap Akay’a sordular.
ÇERKEZKÖY’DE 1 HAFTA KALACAKLAR
İngiltere, İtalya, Romanya, Yunanistan ve Portekiz’den Avrupa Birliği ve Türkiye Ulusal Ajansı Destekli Erasmus+ Gençlik Değişim Programı çerçevesinde Çerkezköy’e geldiklerini ve 1 hafta kalacaklarını belirten öğrenciler, Çerkezköy’de bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

ATATÜRK’ÜN EN ÇOK BEĞENDİĞİNİZ YÖNÜ NEDİR?
Avrupa’nın değişik ülkelerinden gelen gençleri Çerkezköy Belediyesi’nde ağırlamaktan dolayı son derece mutlu olduğunu belirten Belediye Başkanız Vahap Akay, Çerkezköy ile bilgileri paylaştıktan sonra bir misafir gencin ‘Atatürk’ün en çok beğendiğiniz yönü ne?’ sorusuna ‘Mücadele azmi ve kararlılığı cevabını verdi.
Ziyaretin sonunda misafir gençler ile hatıra fotoğrafı çekildi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510