Akay, sessizliğini bozuyor

Çerkezköy Belediye Başkanı ve CHP’nin Adayı Vahap Akay, AK Parti tarafından kendisine yapılan eleştirilere cumartesi günü tek tek cevap vereceğini açıkladı.

Akay, sessizliğini bozuyor

Çerkezköy Bakış - 31 Mart günü yapılacak mahalli idareler seçiminde AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakının adayı olan Süleyman Kozuva ile AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ı son günlerde sert dille eleştiriyor. Bu eleştirileri dinleyen Akay, sessizliğini bozacak.

banner287
CUMARTESİ GÜNÜ CEVAP VERECEK

Seçim ofisi açılışıyla birlikte başkan Akay, artık siyasi kimliğini de ortaya koymaya başlayacak. Akay, gazetemize yaptığı açıklamada, cumartesi günü saat 14.00’da Köşem mevkiindeki seçim irtibat bürosu açılışı yapacağını belirterek, “Söylenenleri okudum, biliyorum. Cumartesi günü seçim irtibat bürosu açılışında bunlara tek tek cevaplayacağım. Tüm vatandaşlarımızı da büromuzun açılışına davet ediyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2019, 11:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet kargın
Ahmet kargın - 3 ay Önce

Chp de nasıl aday olduğunu açıkla 2009 da remziye nasıl çalıştığını anlat büyüdüğün sokaktaki sandık sonuçlarınıda açıkla başkan yardımcının neler yaptığınıda anlat meclis üyelerinin neler çevirdiğinide anlat odana yaptırdığın asansörüde anlat anlat ki öğrensin vatandaş herkesin başkanıymış benim değilsin bir kere

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306