Akay yeniden seçildi

Çerkezköy’e Gönül Verenler Derneği genel kurulunu gerçekleştirdi. Tek liste ile seçime giren mevcut başkan Murat Akay güven tazeledi.

Akay yeniden seçildi

Çerkezköy Bakış - Bir kafede düzenlenen genel kurul, saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunası ile başladı. Ardından divan heyeti oluşturuldu ve faaliyet raporları okundu. Çerkezköy’de sosyal yardımlaşma adına güzel işler başardıklarını söyleyen Akay, “Bizler göreve geldiğimiz günden bugüne elimizden gelene her konuda Çerkezköylü dostlarımızın ve buraya gönül veren vatandaşlarımızın yanında olduk. Burada geçirdiğimiz süreç boyunca gerek okullarımıza gerek Türkiye Sakatlar Derneği Çerkezköy Şubesine elimizden gelen yardımları yapmaya çalıştık. Bizler dostlarımızla iftar sofralarında buluştuk. Yeni dönemde yeni icraatlar ile Çerkezköy’e yararlı işler yapmak adına çalışmalarımız devam edecektir.” diye konuştu.

banner287
SEÇİM YAPILDI

Konuşmanın ardından seçime geçildi. Seçime tek liste ile katılan Murat Akay güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Akay’ın yönetim kurulunda Fahri Er, Recep Şahin, Rukiye Yavuz, Hakan İğneli, Gökhan Çinte, Barış Erdoğan, Serkan Asbaş ve Tevfik Topçu yer aldı. Denetim Kurulu Asil üyeler Erhan Çiftçi, Ferhat Çeşitçi ve Yaşar Yılmaz’dan oluştu.
Yönetim kurulu yedek üyeler Namık Aydın, Rüsten Tuna, Musa Akbulut, Seyfettin Yıldız, Akli Kaya Bektaş, Halit Özmen, Ali Baldemir, Şennur Güçbilmez ve Onur Geçkin, denetim kurulu yedek üyeleri ise Ali Uluç, Taner Yılmaz ve Fikret Tanyeri’den oluştu.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510