Albayrak’tan Çerkezköy çıkarması

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Hizmet Kervanı” adını verdiği program ile Tekirdağ’ın tüm ilçelerini dolaşıyor. Albayrak’ın bu ziyaretlerinin 6. Durağı Çerkezköy oldu. Albayrak burada çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Albayrak’tan Çerkezköy çıkarması

Çerkezköy Bakış - “Hizmet Kervanı” adını verdiği program ile Tekirdağ’ın tüm ilçelerini gezen Kadir Albayrak’ın 6. durağı Çerkezköy oldu. Albayrak, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz ve beraberindekiler ile birlikte sabahın ilk saatlerinde Çerkezköy’e geldi. Veliköy ve Kızılpınar ziyaretlerini gerçekleştiren Albayrak, sonrasında Çerkezköy TESKİ binasında bir toplantı gerçekleştirdi. Ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ve Kaymakam Atilla Selami Abban’ı da ziyaret eden Albayrak. Daha sonra muhtarlar ile bir araya geldi. Albayrak, bu toplantının ardından ilçedeki siyasi partileri gezdi. Albayrak’a ziyaretlerinde Akay’da eşlik etti.

NEZAKET ZİYARETİ

Siyasi parti ziyaretleri kapsamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay ile birlikte İYİ Parti Çerkezköy İlçe Teşkilatı’na ziyaret gerçekleştirdi. İYİ Parti’yle kurulan ittifak sonrası hem Tekirdağ’da hem de Çerkezköy’de başarıya ulaşıldığını ifade eden Başkan Albayrak, İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin’e ve parti mensuplarına teşekkür etti. Ayrıca 23 Haziran’da yenilenen İstanbul seçimlerinde yine Millet İttifakı’nın iş birliğiyle Ekrem İmamoğlu’nun yeniden büyükşehir belediye başkanı seçildiğini ifade eden Başkan Albayrak, tüm İYİ Partililere teşekkür etti.

“BİR TELEFON KADAR YAKINIZ”

Çerkezköy’le ilgili yatırım programlarını soran İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin’e de konuyla ilgili cevap veren Başkan Albayrak; “Su baskını yaşanmaması için gerekli tedbirlerimizi alacağız. Bölgede incelemelerimizi tamamlayıp, Çerkezköylü vatandaşların en iyi şekilde yaşayabileceği bir şehir inşa edeceğiz” dedi. Sonrasında İYİ Parti İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, parti üyelerini Başkan Albayrak’a tanıttı. Daha sık görüşme talebinde bulunan Erseçkin, “Çerkezköy için elimizi taşın altına koymaya hazırız. Biz her türlü iş birliğine açığız” ifadelerine yer verdi.

“ÇOK GÜZEL BİR İŞ BİRLİĞİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ”

banner287
Ardından Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay da bir konuşma gerçekleştirerek, seçim döneminde yaptıkları iş birliğinden dolayı parti mensuplarına teşekkür etti. Güzel bir çalışma ortamı oluşturularak seçimin kazanıldığına vurgu yapan Başkan Akay; “İş birliğiniz için teşekkür ederim. Seçim dönemi boyunca güzel bir çalışma ortamı yakaladık” açıklamalarında bulundu.

AK PARTİ VE MHP’Yİ ZİYARET ETTİ

İYİ Parti’den çıkan Albayrak, AK Parti’yi de ziyaret etti. Bu ziyarete Akay ise katılmadı. Burada ilçe başkanı Ümit Kök, yönetim kurulu üyeleri ve meclis üyeleri ile bir araya gelen Albayrak, seçim döneminin bittiğini belirterek, “Biz sadece Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verenlerin değil aynı zamanda diğer partilere oy verenlerin de  başkanıyız.” dedi. Çerkezköy’ün yararına olacak her şeyin yanında olduklarını belirten Kök, “Çerkezköy’ün yararına olacak her şeyi biz de destekleriz. Zararına olacak konularda ise de muhalefet görevimizi yerine getiririz” ifadelerini kullandı.
Albayrak, buradaki ziyaretin ardından MHP İlçe Teşkilatını da ziyaret etti. Burada Albayrak, Başkan Akay ve beraberindekileri karşılayan İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, öncelikle İstanbul seçimleri ile ilgili kendilerini tebrik etti. Aydeniz, “Seçimler geride kaldı, önümüzde yeni bir süreç var. Çerkezköy’ün en güzel tarafından bir tanesi de o kadar seçim olmasına rağmen bir küskünlük ve kırgınlık olmaması. Bizler de sizlere Çerkezköy’ün sorunlarını bildirmeye devam edeceğiz. Şu anda bizim gözlemlediğimiz en büyük sorunlardan bir tanesi otopark sorunu” dedi. Albayrak, Çerkezköy’e geçtiğimiz dönemde büyük bir yatırım yapıldığını fakat en az bir bu kadar daha yardımın yapılması gerektiğini ifade etti.

CHP ZİYARETİ

Albayrak ve Akay, buradaki ziyaretinin ardından CHP İlçe Teşkilatına geçti. Burada İlçe Başkanı Engin Camcı ve partililer ile bir araya gelen Albayrak, birlikte çalışmaktan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Bize güvenmeye devam edin. Her şey çok güzel oldu, olmaya da devam edecek” dedi.

STK ZİYARETLERİ

Başkan Albayrak, ardından Şoförler Odası, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi ile ilçedeki basın kuruluşlarını ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 19:04

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510