Albayrak’tan Koçak’a ziyaret

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, bir süre önce yapılan kongrede güven tazeleyerek yeniden Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı seçilen Murat Koçak’a hayılı olsun ziyareti gerçekleştirdi.

Albayrak’tan Koçak’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şubesi Başkanı olarak göreve yeniden seçilen Murat Koçak makamında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ı ağırladı. Albayrak, “Öncelikle sizleri yapmış olduğunuz o asil kongreden dolayı tebrik ederim. Yoğun katılımın yaşandığı kongrede hiçbir olumsuzluk yaşanmadı. Yeniden başkan olmanızı da en içten duygularımla kutluyorum.” dedi.

ASGARİ ÜCRET 2300 OLMALI

İkilinin kısa tebrik konuşmalarının ardından gündeme dair yapılan değerlendirmelerde Albayrak, “Yeni düzenlemeler sonrasında siz emekçilerin emek karşılığı olan asgari ücretin şu şartlarda en az 2300 TL olması gerekiyor ve biz bunun olması adına elimizden geleni yapacağız.” Asgari ücret ile ilgili açıklama yapan Koçak ise “Bizce yapılan enflasyon hesapları yerine asgari ücreti 2000 TL yapıp enflasyon oranını da sonrasında üzerine eklemeliler.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 18 Aralık 2018, 18:13

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kızılpınar mahallesi..
Kızılpınar mahallesi.. - 3 ay Önce

Sayın başkanım.kızılpınar ana caddeler beton yol...buz.. üstüne asfalt yapmayı düşünmüyor musunuz..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306