Anne Yazı son yolculuğuna uğurlandı

Çerkezköy Belediye Meclisi’nin AK Partili meclis üyesi Sait Yazı’nın annesi Saniye Yazı ve dayısı Temür Çopur aynı gün hayatını kaybetti. Yazı’nın dayısı Çopur Sivas’ta, annesi Saniye Yazı ise Çerkezköy’de toprağa verildi.

Anne Yazı son yolculuğuna uğurlandı

Çerkezköy Bakış - AK Parti Çerkezköy eski İlçe Başkanlığı görevinde de bulunan ve 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Meclis üyesi seçilen Sait Yazı, aynı gün iki acı birden yaşadı.
Dayısı Temur Çopur’un ölüm haberi üzerine cenaze için Sivas’ın Gürün ilçesine giden Yazı, yolda annesi Saniye Yazı’nın ölüm haberini aldı. Bir günde iki acı birden yaşayan Sait Yazı’yı yakınları teselli etmeye çalıştı. Temür  Çopur, Gürün’de toprağa verildi.
Anne Saniye Yazı için Osmanlı Camiinde cenaze töreni düzenlendi. Cenazeye Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çerkezköy Belediye Başkan vekili Nihat Mıstık, siyasi parti ve STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. Yazı burada taziyeleri kabul etti. Kılınan cenaze namazının ardından Saniye Yazı İstasyon Mezarlığına defnedildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510