As: Araç kullanırken telefonla konuşmayalım

Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As, Ramazan Bayram tatili öncesi yola çıkacak sürücülere uyarılarda bulundu.

As: Araç kullanırken telefonla konuşmayalım

Çerkezköy Bakış - Yaklaşan Ramazan Bayramı öncesinde yola çıkacak sürücülere uzmanlardan dikkatli olmaları yönünde uyarılar sürüyor. Çerkezköy Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mustafa As da, sürücülere uyarılarda bulundu. As, “Ülkemizdeki trafik kazaları önemli ve öncelikli bir halk sorunudur. Ramazan Bayramı tatili başladı. Milyonlarca araç yollarda olacak, tatile gidecekler veya akraba ziyaretinde bulunacaklar. Biliyoruz ki, bayram tatili bitiminde açıklanan trafik kazaları bilançosu hepimizi derinden üzüyor.” diye konuştu.

“TRAFİK İŞARETLERİNE UYALIM”

As, trafikte sürücülerin dikkatli olması gerektiğine de vurgu yaptı. As, “Trafikte çok dikkatli olmamız gerekiyor. Bayramımızın zehir olmasını istemiyorsak mutlaka emniyet kemeri takalım, uykusuz ve yorgun araç kullanmayalım. Bunların yanı sıra trafik işaretleri ve kurallarına uyulmalı, cep telefonu ile konuşurken araç kullanmamalı, hatalı sollamalar yapmamalıyız. Unutmayalım ki, yaşam hepimiz için çok önemlidir. Tüm sürücülerimize kazasız sağlıklı muylu ve huzurlu bayramlar diliyorum.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510