Aydeniz: İstanbul’u Yıldırım kazanacak

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı, bayramın ilk günü bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, partililerle bayramlaştıktan sonra ziyaretine gelen AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ağırladı. Aydeniz, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım’ın seçimi kazanacağını kaydetti. 

Aydeniz: İstanbul’u Yıldırım kazanacak

Çerkezköy Bakış - Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatı, bayramın ilk günü bayramlaştı. İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, partililerle bayramlaştıktan sonra ziyaretine gelen AK Parti İlçe Teşkilatı’nı ağırladı. Aydeniz, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimlerinde Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım’ın seçimi kazanacağını kaydetti. 
AK PARTİLİLERİ AĞIRLADI

Milliyetçi Hareket Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, ilçe teşkilatında bayramlaşma töreni organize etti. Saat 12:00’da başlayan programda partililer bir araya gelerek bayramlaştı. Başkan Aydeniz, burada partililerle sohbet ettikten sonra kendisini ziyarete gelen AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyelerini ağırladı.

“BİNALİ YILDIRIM KAZANACAK”
Başkan Aydeniz, ziyaretlerinden dolayı AK Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Ümit Kök ve beraberindeki partililere teşekkür ederek bayramlarını tebrik etti. Cumhur İttifakı altında buluşan iki siyasi partinin Çerkezköy temsilcilerinin gündeminde 23 Haziran’da yenilenecek olan İstanbul seçimi vardı. MHP Çerkezköy İlçe Başkanı Ahmet Aydeniz, Cumhur İttifakının adayı olan Binali Yıldırım’ın seçimi rahatça kazanacağına inandığını kaydetti. AK Partili başkan Ümit Kök ise, Millet İttifakı adayı Ekrem İmamoğlu’nun yalanlarının gün yüzüne çıktığını ve halkında bunu gördüğünü söyleyerek seçimi kazanacaklarını söyledi. 

Çerkezköy Bakış

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge vatandaş
Bilge vatandaş - 5 ay Önce

Sn aydeniz: rüya aleminden sende uyandığında pişman olacaksın sarf ettiğin bu manasız cümleler için.

Bilge vatandaş
Bilge vatandaş - 5 ay Önce

Sn. Aydeniz ve benzer durumda olan insanlara acıyorum. Kendilerinin bile inanmadıkları konularda genel merkezin talimatıyla yalan yanlış konuşmak zorunda kalmak da kolay bir durum olmasa gerek.

aç tavuk
aç tavuk - 5 ay Önce

aç tavuk kendini darı ambarında görürmüş. burada becerdiniz istanbul mu kaldı:):)

bilge vatandaşa
bilge vatandaşa - 5 ay Önce

boşuna acımayın, onlar kendilerine acımıyorlar. hunharca kendilerini harcıyorlar:):):)

bilgin
bilgin - 5 ay Önce

kazanırda neyi kazanır o belli değil

Turgay
Turgay - 5 ay Önce

18 yaşında 35 yas kadar mhp oy verdim Genel Başkanı Devlet Bahçeli gitti AK Parti'nin yanında sana verdim oyla zıkkım olsun bunu da ya

Çerkezköy Bakış Gazetesi delikanlı korkma

ferit
ferit - 5 ay Önce

hadiya sizi ciddiye alan varmı acaba çerkezköyü alamamşsınız daha başka illere ah kam kesiyonuz..

adsız kahraman
adsız kahraman - 5 ay Önce

belki.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510