Aygün, “Mahallemizi birlikte yönetelim”

Çerkezköy’ün Veliköy Mahallesi’nde yaşayan Muhanmer Aygün, mahalle muhtarlığına adaylığını açıkladı. Hizmet için geldiğini ifade eden Aygün, “Veliköy’de yaşan tüm vatandaşlarla birlikte dertlere, sıkıntılara çözüm olmak adına mahallemizi birlikte yönetelim istiyorum.” dedi.

Aygün, “Mahallemizi birlikte yönetelim”

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Veliköy Mahallesi’nde yaklaşık 25 yıldır yaşayan Muhanmer Aygün, yeni bir yüz, yeni bir vizyon ile muhtarlığa aday olduğunu açıkladı. Aygün, “Yaklaşık 25 yıldır Veliköy’de yaşıyorum. Ekmeğimizi burada kazanıyoruz. Biz de artık Veliköy’e bir şeyler katmalıyız diye düşünerek muhtarlığa aday oldum. Gençlik çağlarımın geçtiği ve bu yaşa gelene kadar bana ev olan Veliköy’e hizmet için aday oldum. Eğer vatandaşlarımız da teveccüh gösterir bizi seçerse, belediye ile sürekli irtibat halinde olarak, vatandaşlarımızın derdini sıkıntısını çözmek için var gücümüzle çalışacağız. Bugüne kadar hiçbir beklenti içerisinde olmadan iyi günde, kötü günde Veliköylü hemşehrilerimizin yanında olduk. Bundan sonra da aynı şekilde yanlarında olmak ve sadece yanlarında olmakla kalmayıp hizmette bulunmak için de bu göreve talip olduk. Mahalle sakinlerimizin desteklerini bekliyorum.” dedi.

banner287
MUHANMER AYGÜN KİMDİR?

1972 yılında Erzurum’un Narman ilçesininin Toygarlı köyünde doğan Aygün, ilk ve ortaokul öğrenimini Erzurum’da tamamladı. Sonrasında Çerkezköy’e taşınan Aygün, lise öğrenimini ise burada tamamladı. 1995 – 1996 yılları arasında Diyarbakır’da askerliğini tamamlayan Aygün, şu an ise özel bir tekstil firmasında usta olarak çalışıyor. Evli ve iki kız, bir erkek çocuk babası olan Aygün, mahalli idareler seçimlerinde Veliköy Mahallesi sakinlerinden destek istedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510