Aynı kişiye ait başka vücut parçaları da bulundu

Edirne’nin Keşan ilçesinde ormanlık alanda kesik kol bulunmasıyla ilgili soruşturma devam ediyor. Bölgede, aynı kişiye ait başka vücut parçaları da bulundu.

Aynı kişiye ait başka vücut parçaları da bulundu

Çerkezköy Bakış - Edirne Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekiplerinin çalışması sonucunda, aynı kişiye ait başka vücut parçaları da bulunduğu öğrenildi. Edirne Emniyet Müdürü Ali Kemal Kurt, yaptığı açıklamada, Keşan ilçesindeki olayla ilgili başlatılan soruşturmanın sürdüğünü söyledi.  Kesik kolun ait olduğu kişinin tespit edildiğini aktaran Kurt, bu kişiyle ilgili bugüne kadar herhangi bir kayıp başvurusu almadıklarını kaydetti.

banner287
OLAY
Keşan Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 10 Ocak'ta kozalak toplamaya giden bir kişinin ihbar üzerine İspat Cami Mahallesi'ndeki ormanlık alanda omuz başından kesik, gazete kağıdına sarılı bir kol bulmuş, erişkin bir kadına ait olduğunu tespit edilen kesik kol savcının incelemesinin ardından, İstanbul'daki Adli Tıp Kurumu'na gönderilmişti. Parmak izi incelemesinde, kesik kolun Didem Uslu'ya ait olduğu belirlenmişti. AA

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306