Başkan Akay, muhtarlarla bir araya geldi

Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, mahalle muhtarları ile bir araya gelerek talep ve önerileri dinledi.

Başkan Akay, muhtarlarla bir araya geldi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, mahalle muhtarlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi. Mahalle muhtarlarının sorunlarını dinleyen başkan Vahap Akay, sorunların çözümü için gerekli çalışmanın yapacağını kaydetti. Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Atatürk Kültür Merkezi’nin ne zaman faaliyete geçeceği ile ilgili gelen bir soruya ise Akay, 26 Haziran’da yapılacak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi toplantısında konunun dile getireceğini ifade etti.

AŞEVİ YAPILACAK

Başkan Akay, ilk olarak Çerkezköy’de bir aşevi kuracaklarını söyledi. Şehit Teğmen Akın Akın Caddesi’nde oluşturulacak aşevi ile yardıma muhtaç vatandaşlara sıcak yemek dağıtımı yapılacağını belirtti. Ayrıca Gazi Mustafa Kemal Paşa Mahalle Muhtarlığı’nın da Şelale Park’a alınacağını ifade eden Başkan Akay, ilçede modern bir şehir görünümü oluşturmak için yaptıkları çalışmaların hızla sürdüğünü ifade etti. Akay, muhtarlara yaptığı bilgilendirmenin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bağlık viyadüğü, Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve Atatürk Kültür Merkezi’nin son durumları ile ilgili gelen bir soruya Akay, Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’ın ve TESKİ yetkililerinin Çerkezköy’de düzenleyeceği toplantıda konunun dile getirileceğini söyledi. “Sorunları hep birlikte çözeceğiz” diyen Akay, yakın zaman içerisinde daha güzel projelerle Çerkezköy halkını buluşturma hedefleri olduğunu kaydetti. Toplu fotoğraf çekiminin ardından toplantı sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe KORUCUM
Ayşe KORUCUM - 3 ay Önce

Yıldırım Beyazıt Mahallesi'nde nezaman modern görünüm olucak acaba başkanım bonzaicelerin yıllardır mesken aldığı dere kenarlarini çoluk çocuk disarlarda korku ile oyun oynuyorlar bir parkımız bile yok ıssız bir yer çalışıyoruz gece işten gelirken korkarak eve geliyoz kaç senedir kimse bakmıyor buralara artık bir el atsanız hayriniza dere yapıldı kumlugecit düzenlendi bir buralara bişeyler yapmadınız heryerin gönlünu fethettiniz birde yıldırım Beyazıt mahallesini sevindirin artık çocuklar her sene heyecanla bekliyor

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510