Başvurular Çarşamba gününe kadar devam edecek

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, TBMM 27. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurularının Çarşamba gününe kadar devam edeceğini açıkladı.

Başvurular Çarşamba gününe kadar devam edecek

Çerkezköy Bakış - AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel, TBMM 27. Dönem Milletvekili aday adaylığı başvurularının kabul edildiği programda, aday adaylarını ve heyetleri ağırladı. İl binasındaki 15 Temmuz Konferans Salonu’nda partililerle bir araya gelen Yüksel, “AK Parti teşkilatları olarak, ülkemizin aydınlık geleceğine ilişkin yeni bir döneme girmiş bulunuyoruz. Bizler, bu davanın neferleri olarak, hangi mevkiide olursak olalım, partimizin geleceği için yılmadan çalışmak üzere, bu günlere yetiştik.” dedi. “BAŞVURU SÜRECİ ÇARŞAMBA GÜNÜNE KADAR UZATILDI”
İl Başkanı Cüneyt Yüksel, törende yaptığı konuşmada, şuana kadar 50’ye yakın aday adaylığı müracaatının gerçekleştiğini ifade ederek, daha önce 29 Nisan Pazar günü olarak açıklanan son müracaat gününün uzatıldığını, Çarşamba gününe kadar, aday adaylığı başvuru dosyalarının kabul edileceğini açıkladı.
 

“REİSİMİZİN EMRİNDEYİZ!”

AK Parti teşkilatları olarak, son derece önemli bir sürecin başında olduklarını işaret eden Yüksel, “Biz bu davanın neferleri olarak, Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız, Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emrindeyiz. İster okul başkanı, ister il başkanı olalım, mevki derdinde değil, hizmet derdindeyiz. Önceliğimiz Cumhurbaşkanımızı Türkiye Cumhuriyeti’mizin ilk devlet başkanı yapmak ve Tekirdağ’dan alınacak en büyük oyla kendilerine destek olmak.” diye konuştu.
 

SAĞDUYU ÇAĞRISI

Partili heyetleri ağırlayan Yüksel’in konuşması sık sık alkışlarla kesildi.   Seçim sürecinde tüm partililere çalışmalarında başarılar dileyen Yüksel, “Hepimizin üzerine düşen en önemli sorumluluk, küskünlüğe yol açmadan, rehavete kapılmadan, halkımızın dilek ve taleplerini dikkate alarak adım atmak olmalıdır. Partililerimizin ve teşkilat mensuplarımızın bu süreçte sağduyulu yaklaşım sergileyeceklerine yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu. Dosyalarını teslim eden adaylar, il yöneticileri başta olmak üzere, tüm teşkilat mensuplarına teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510