Bayram namazı 06.20’de

Çerkezköy’de bayram namazı sat 06.20’de kılınacak. Ramazan Bayramı’nın sorunsuz geçmesi için de kamu kurumları tarafından gerekli önlemler alındı. İlçede devriye hizmetleri artırılacak, 24 saat esasına göre nöbet sistemi uygulanacak.

Çerkezköy Bakış
Bayram namazı 06.20’de

Çerkezköy Bakış - 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayı sona eriyor. Bugün son iftarımızı açacağız ve Ramazan Bayramına kavuşacağız. Diyanet İşleri Başkanlığının paylaştığı bilgiye göre Çerkezköy ve Kapakıl’da bayram namazı saat 06.20’de kılınacak.
Ramazan Bayramı’nda herhangi bir olumsuz durumla karşılaşılmaması için İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Sağlık Müdürlüğü, Çerkezköy Devlet Hastanesi Başhekimliği, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Çerkezköy Belediye Başkanlığı, İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, TREDAŞ İşletme Müdürlüğü ile PTT Müdürlüğü’ne Kaymakam Abban imzalı alınması gereken önlemler üst yazı ile gönderildi.  

banner287
Buna göre, ilçedeki güvenlik birimleri devriye görevlerini artıracak. Yol kontrolleri sıklaştırılacak. Hastanelerdeki nöbetçi çizelgesi oluşturuldu ve koruyucu hizmetler artırıldı. İtfaiye ve TESKİ ekipleri
24 saat esasına göre planlamaları yapıldı.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510