Bayramda hava yağışlı

Ramazan Bayramı'nda Trakya'nın büyük bölümünün yağışlı sistemin etkisinde kalacağı ve gök gürültülü sağanak yağışların görüleceği tahmin ediliyor.

Çerkezköy Bakış
Bayramda hava yağışlı

Çerkezköy Bakış - Meteoroloji Genel Müdürlüğü 1. Bölge Müdürlüğü Bölgesel Tahmin ve Erken Uyarı Merkezinden yapılan tahmin raporunda mevsim normallerinin üzerinde seyreden hava sıcaklıklarının cuma günü yağışla azalarak mevsim normallerine inmesi bekleniyor.

banner287
 

Edirne'de, cuma günü kuzey ilçelerde yağış bekleniyor. Cumartesi ve pazar günü gök gürültülü sağanak yağış görüleceği tahmin ediliyor. En yüksek hava sıcaklığının cuma günü 33, cumartesi 31 derece olması beklenirken, pazar günü 29 dereceye düşeceği tahmin ediliyor.
Kırklareli'de Ramazan Bayramı boyunca yerel olmak üzere gök gürültülü sağanak yağış görüleceği tahmin ediliyor. En yüksek hava sıcaklığının cuma günü 32, cumartesi 30 derece olması beklenirken, pazar günü 28 dereceye düşeceği ön görülüyor.
Tekirdağ'da cuma günü yağış beklenmiyor. Cumartesi günü kısa süreli ve yerel, pazar günü ise gök gürültülü sağanak yağış görüleceği ön görülüyor. En yüksek hava sıcaklığının, cuma günü 28 derece, cumartesi 29 derece olması beklenirken, pazar günü 28 derece tahmin ediliyor. AA

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510