BBP’de Demir dönemi

Büyük Birlik Partisi (BBP) Çerkezköy İlçe Başkanı Murat Yürük’ün görevden alınmasının ardından bu göreve Cengiz Demir atandı. İlçe teşkilatında yapılan basın toplantısında konuşan BBP Tekirdağ İl Başkanı Turan Demircan, Demir’in göreve getirildiğini kaydederek, her zaman ilahi kelimatullah davasının arkasında olacaklarını söyledi.

BBP’de Demir dönemi

Çerkezköy Bakış -  Büyük Birlik Partisi Çerkezköy İlçe Teşkilatında düzenlenen basın toplantısına BBP Tekirdağ İl Başkanı Turan Demircan, Çerkezköy Alperen Ocakları Başkanı Ahmet Macit ve yeni İlçe Başkanı Cengiz Demir ile partililer katıldı.

Toplantıda konuşan BBP Tekirdağ İl Başkanı Demircan, helikopter kazasında hayatını kaybeden liderleri Muhsin Yazıcıoğlu’nu vefatının 9’uncu yıl dönümünü andıklarını belirterek, “Şehit liderimiz için il ve ilçe genelinde mevlidi şerifler okuttuk. Her zaman şehit liderlerimizin çizgisinde yolumuza devam edeceğiz.”dedi.

banner287
“CENGİZ DEMİR KARDEŞİMİZ GÖREVİ YÜRÜTECEK”

Turan Demircan, görenden alınan eski BBP Çerkezköy İlçe Başkanı Murat Yürük’ün yerine Cengiz Demir’in görev yapacağını ifade etti. Demircan, “Daha öncede partimizde çeşitli görev almış, son olarak İl Başkan Yardımcısı olarak görevde bulunan Cengiz Demir kardeşimiz İlçe Başkanlığımızı yapacaktır. Kendisine bu görevde başarılar diliyorum” dedi.

KENDİNİ TANITTI

Demircan’ın konuşmasının ardından kendisini bu göreve layık gören teşkilat mensuplarına teşekkür eden BBP Çerkezköy İlçe Başkanı Cengiz Demir, siyasi özgeçmişinden bahsettikten sonra yeni görevinde iyi işlere imza atacaklarını ve şehit lider Muhsin Yazıcıoğlu’nun izinden gideceklerine vurgu yaptı.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Mart 2018, 17:58

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306