Bebeği kucağında okulu temizledi

Çerkezköy’de Veliköy Belediyesi Ortaokulunda görevli öğretmenler, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi okulda “temizlik seferberliği” başlattı. Kolları sıvayan öğretmenler, sınıfları temizledi ve badana işlerini yaptı.

Çerkezköy bakış
Bebeği kucağında okulu temizledi

Çerkezköy Bakış - 2018- 2019 eğitim ve öğretim yılı 17 Eylül’de başlayacak. Veliköy Belediyesi Ortaokulu öğretmenleri ise büyük bir fedakârlık örneği göstererek, öğrencilerin temiz sınıflarda eğitim alması için kolları sıvadı. Yapılan iş paylaşımı ile sıralar sınıftaki yerlerine yerleştirdi ve ardından sınıflar baştan aşağıya temizlendi. İhtiyaç duyulan yerlere ise badana yapıldı.
 

BEBEĞİ İLE BİRLİKTE TEMİZLİĞE KATILDI
Okulda rehber öğretmen olarak görev yapan Sinem Yaşar, temizlik seferberliğine kucağında 11 aylık bebeği ile katıldı. Sinem öğretmen, bebeği ile birlikte geleceğin teminatı öğrencilerin hijyenik şartlarda ders görmesi için sınıfta temizlik yaptı. 

banner287

TAMAMEN GÖNÜLLÜ
Tamamen gönüllü bir şekilde okulu yeni eğitim öğretime dönemine hazırlamaya çalıştıklarını ifade eden Okul Müdürü Celal Salman, “Okulumuzu eğitim ve öğretim faaliyetlerine, idaremiz, öğretmen arkadaşlarımız hatta çocukları ile birlikte büyük bir fedakarlıkla yeni döneme hazırlamaya çalışıyoruz. Gönüllülük bazında herkes elinden geldiği kadarıyla bir şeyler yapmaya gayret gösteriyor. Okulumuzu, öğrencilerimizi sevme doğrultusunda bu işe koyulduk” dedi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2018, 14:20

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306