Belediyeden MİLLİ AYIP..!

Çerkezköy Belediyesi tarafından, 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma günü kapsamında LED ekrana yansıtılan paylaşımda büyük bir skandala imza atıldı. Ekranda milli şairimizin ismi yanlış yazıldı.

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından bir süre önce Atatürk Caddesi üzerindeki Çerkezköy Belediye binasının önüne LED ekran kuruldu. Burada Büyükşehir ve Çerkezköy Belediyesinin yaptığı ve yapacağı projelerin tanıtımı ile önemli günlerde ilgili başkanların açıklamaları yer alıyor.

SKANDAL

banner287
Tüm ülkede olduğu gibi Çerkezköy’de de 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma günü kapsamında çeşitli etkinlikler düzenlendi. Çerkezköy Belediyesi ise büyük bir skandala imza attı. LED ekranda milli şairimizin ‘Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın’ sözü ile altına Mehmet Akif Ersoy ismi yerine ‘Mehmet Afik Ersoy ’ yazıldı. Hatayı belediye çalışanları fark etmezken, ismin yanlış yazıldığını gören vatandaşlar duruma tepki gösterdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 10:09

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayhan özgün
Ayhan özgün - 2 yıl Önce

Skandal kelimesi çok ağır olmuş bir harf hatalı yazımış gözden kaçmış abartmayın lütfen

Tek29
Tek29 - 2 yıl Önce

Sizde belediyeyi arayip arkadaşlar ismi yanliş yazmışsiniz uyuarmiyacak kadar duyarsizsiniz.birde bunu haber yapip skandal olarak yayinladiniz.yazik yazik.at çamuru izi kalsin.

Türbedereli
Türbedereli - 2 yıl Önce

Gazeteci arkadas tıklanma rekoru kırmak istiyor heralde yada kendisi hollandalı sanıyor ekmek yediğin ilcenin belediyesi yanlış yazdığı bir kelimeyi telefon acıp yanlışını düzelt diyeceğine halkı bir birine düsüyüyor bu kadadarda değil kendi gazetenizi her gün okuyorum yazılan bir sürü kelime hatası var biz vadandaş olarak ne yapmamızı istiyorsun simdi ben koyu bir akpliyim belediye sen uyardıktan sonra düzeltmesse hatasını ozaman istediğini yap halk zaten diken üstünde milleti galyana getirme birdaha da gazeteni okumuyorum okuyan arkadaslarımıda uyarıyorum

Reis...
Reis... - 2 yıl Önce

Reisimiz boşuna demiyor... Bunlara 3 koyun 5 keçi verin, güdemezler... Kaybeder gelirler...

Ayhan özgün
Ayhan özgün - 2 yıl Önce

Ayrıca bunu gören halk tepki göstermiş hiç sanmıyorum bu halk

Ayhan özgün
Ayhan özgün - 2 yıl Önce

Asgari ücrete yakıt fiyatlarına emeklilik yaşına geçim şartlarına siyasi oteriteye tepki göstersin

Osman
Osman - 2 yıl Önce

Bunlara atatürkten başka bişi öğretmemişlerki atam izindeyiz deyip hep yatıyolar çalıyor ne hizmet yapmayı bilirler ne tarih bunların genel başkanı kağıthaneye kağıttepe diyen ke mal kılavuzu karga olanın burnu boktan kurtulmazmış diye bi söz var bizde tam bunlar için söylemiş atalarımız

Taraflı haber
Taraflı haber - 2 yıl Önce

Bu hatayı iktidar partisine ait bir belediye yapsa haber yapmazsınız. Bilgisayarın başındaki bir vatandaşın klavyedeki tuşlara yanlış basmasını belediyeye mal etmeyin. İşinizi adam gibi yapın.


SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306