Berberlerde bayram mesaisi

Çerkezköy’deki berber esnafı Ramazan Bayramı dolayısıyla fazla mesai yapıyor. Berberler, sahur vaktine kadar müşterilerini tıraş ederek bayrama hazırlıyor.

Berberlerde bayram mesaisi

Çerkezköy Bakış - Ramazan Bayramına sayılı günler kalırken, vatandaşlar bayram tıraşı için berberlerin yolunu tuttu. Saç ve sakal tıraşı olmak için son güne kalmak istemeyen vatandaşlar berberlerde yoğunluğa neden oldu.
İşlerin yoğunluğundan dolayı mutlu olduklarını ifade eden Kapadokya Erkek Kuaförü sahibi Ahmet Solak, “Yoğunluk yaşanıyor. Burası sanayi kenti olduğu için birçok müşterimiz vardiyalı olarak çalışıyor. O yüzden gündüz vaktinde tıraşa gelemeyen müşterilerimiz oluyor. O yüzden bizde geç saatlere kadar çalışıyoruz. Özellikle bayramın yaklaşmasıyla birlikte sahura kadar mesai yapıyoruz diyebilirim. Şimdiden bütün vatandaşlarımızın bayramını kutluyorum. Bu sene geçtiğimiz seneye göre daha da yoğun geçiyor benim açımdan. Randevulu sisteme geçtiğim için müşteri de ne zaman geleceğini biliyor, sıra varken gelip burada beklemiyor. Bu da ayrı bir kolaylık sağlıyor. ” dedi.  

banner287

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510