Bin 873 vatandaşa yardım edildi

Çerkezköy Belediyesi tarafından Kızılpınar Kültür Merkezi’nde oluşturulan ‘El Ele Butik Mağazası’ndan 2019 yılının ilk 6 ayında bin 873 vatandaş yararlandı.

Bin 873 vatandaşa yardım edildi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi’nin ‘Bugün Bir İyilik Yapmaya Var mısınız?’ sloganı ile Kızılpınar Kültür Merkezi’nde oluşturduğu ‘El Ele Butik’ mağazası, vatandaşların yardımına koşmaya devam ediyor. Çerkezköy’de hayırsever vatandaşlar tarafından kullanılmayan kıyafet ve oyuncaklar ‘El Ele Butik’ mağazasında ihtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor. 

2 YILDIR HİZMET VERİYOR

2017 yılının ilk aylarında faaliyete geçen El Ele Butik adlı sosyal yardım mağazasında çocuk ve yetişkin kıyafetlerinin yanı sıra ayakkabı, battaniye, nevresim ve koltuk örtüsü gibi farklı eşyaları da ihtiyaç sahibi vatandaşların beğenisine sunuluyor. 2 yıldır ihtiyaç sahibi vatandaşlara hizmet veren mağazayı 2019 yılının ilk 6 ayında bin 873 vatandaş ziyaret etti. Hayırseverler ve ihtiyaç sahipleri arasında bir köprü vazifesi gören mağazaya kıyafet ve oyuncak bağışı yapmak isteyen vatandaşlar belediye hizmet binası, Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim ve Kültür Sanat Merkezi ve Kızılpınar Kültür Merkezi’ne elden teslim edebilecek.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510