Bir kese altın buldu, sahibini arıyor!

Çerkezköy’de gayrimenkul danışmanlığı yapan Mehmet Keleş, sokakta yürürken bir kese altın buldu. Keleş, altınların sahibini arıyor.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’de gayrimenkul danışmanlığı yapan Mehmet Keleş, sokakta yürürken bir kese altın buldu. Keleş, altınların sahibini arıyor.

banner287
Uğur Mumcu Caddesi üzerindeki Erna Center’de faaliyet gösteren Öz Keleş Emlak’ın sahibi Mehmet Keleş, akşam saatlerinde sokakta yürürken bir kese altın buldu. Keleş, Çerkezköy Bakış Gazetesi arayarak altınların sahibini bulabilmek için destek istedi.

Markete alışverişe gittiğini ve dönerken sokakta bir kese altın bulduğunu belirten Keleş, “Keseyi görünce içine baktım ve altın olduğunu gördüm. Bakış Gazetesi Çerkezköy’de en çok okunan ve takip edilen, yaptığı haberlerle gündemi belirleyen bir gazete. Bende sizin aracılığınızla altının sahibini bulmak ve ona teslim etmek istiyorum. Allah’a şükür bu güne kadar boğazımızdan bir lokma haram geçmedi. Bize gelen müşterilerimizi ev sahibi yaparak mutlu ettiğimiz gibi, altınını kaybeden vatandaşı da mutlu etmek istiyoruz. Altınların sayısını doğru söyleyen ve düşürdüğü yeri doğru söyleyen kişiye altınları teslim edeceğim. Bu altınları kaybeden kişi belki bir tedavisi için, ya da çocuğunun düğünü veya bir ihtiyacı için bu altınları bozduracaktı. Umarım sahibi biran önce ortaya çıkar da hem ben üzerimdeki bu sorumluluğu atarım, o da rahat bir uyku uyur.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 05 Ekim 2018, 22:08

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa POLATLI
Mustafa POLATLI - 5 ay Önce

Mehmet abi her zaman dürüst ve vicdanlı bir insandı şimdide gerekeni yapıyor.

Selim sayan
Selim sayan - 5 ay Önce

Mehmet kardeşim gerçekten çok dürüst adam gibi adamdır ALLAH işini gücünü rast getirsin kardeşim

Ömer Faruk keleş
Ömer Faruk keleş - 5 ay Önce

Helal olsun abi insanlık böyle birşey

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306