“Birbirlerine kardeşim diyenler uçmuş gitmişler”

Çerkezköy’ün tanınan ve sevilen isimlerinden olan Mali Müşavir Hasan İşcan, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Cumhur İttifakı ve Millet İttifakına gönül verenleri kast ederek, “Gördüğüm en uç seçim. Üç ay önce birbirlerine kardeşim diyenler uçmuş gitmişler.” diye çıkıştı ve daha önce de yaptığı gibi kalp kırmayın mesajını yineledi.

“Birbirlerine kardeşim diyenler uçmuş gitmişler”

Çerkezköy Bakış - 31 Mart tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde AK Parti’den Çerkezköy Belediye Başkan aday adayı olan Hasan İşcan, bir süre önce tüm siyasilere yönelik sosyal medya hesabından yaptığı ders niteliğindeki paylaşım dikkat çekmiş ve siyasilere, başkan ve meclis üyesi adaylarına kalp kırmayın, yapıcı olun mesajı vermişti.
Kibar ve yapıcı kişiliğini bir kez daha ortaya koyan İşcan, sosyal medya hesabından tüm siyasilere seslendi. İşcan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Çok seçim gördüm, her türlü. Yerel seçimler Çerkezköy’de şölen gibi olurdu. Adaylar birbirlerini eleştirir ama hayatlarındaki öncelerini bilirler ve sonrasını düşünürlerdi. Seyrediyorum, okuyorum. Yerel gazeteler olabildiğince tarafsız. Şahsen tebrik ederim. Ancak onun dışında gördüğüm en uç seçim. Üç ay önce birbirlerine kardeşim diyenler uçmuş gitmişler. Sosyal medya keza öyle. Allah vereceklerini kimisine çok, kimisine az nasip eder. Bir yönden vermez başka yönden verir. Ben mi yanlış biliyorum. Olay hizmet etmek değil mi. AK Partinin sloganında olduğu gibi, ‘Belediye İşi, Gönül İşi’ değil mi? CHP’nin sloganı olan ‘Sevdamız Çerkezköy’ herkes için değil mi? Gönüllere böylemi giriliyor insanların. Bunlar sadece adaylar için değil, herkes için geçerli değil mi? Yoksa seçimi kazanmak için her yol mübahmı. Miting konuşmaları devam ediyor. Gidebilenler gidiyor, gidemeyenler canlı yayınlarla seyretme imkanlarına sahipler. Belirleyici unsurdur mitingler ancak emin olun herkesin oy rengi büyük oranda bellidir. 10 gün var. Şunu biliyorum artık. Seçimi kim kazanırsa kazansın hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Bunlar benim fikirlerim. Kendi sayfamda yazıyorum. Katılmayabilirsiniz. Saygılarımla.”

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Bilge Vatandaş
Bilge Vatandaş - 7 ay Önce

eee siyaset böyle birşey seçim sonrası senden benden samimi olacaklar

çerkezköy lü
çerkezköy lü - 7 ay Önce

çok doğru cümleler kendilerine şakşakçılar yaratıp show unsuru hareket edenler kaybedecektir

Turbedereli
Turbedereli - 7 ay Önce

Yaw hasan abi sen yapma bari, sen aday olsaydın cokmu farklı olacaktı, aksine kaybedecektin. Kozuvanin en azından olasılığı yuksek. Sende bir degerimiz olarak destek olmalısın.. Düşürme kendini olmuyor....

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510