Böyle aşk olmaz olsun!

Çerkezköy’de kimliği belirlenemeyen bir kişi, sözde tartıştığı sevgilisinden özür dilemek için anaokulunun duvarını baştan sona sprey boya ile boyadı. Ortaya çıkan bu çirkin görüntüye veliler büyük tepki gösterdi.

Böyle aşk olmaz olsun!

Çerkezköy Bakış - Hayırsever bir kişinin desteği ile Fevzi Paşa İlkokulunun bahçesinde bulunan Anaokulunun duvarı geçtiğimiz Çarşamba günü boyanarak yenilendi. Ertesi gün ise okula gelen öğrenciler ve veliler okulun duvarına yazılmış “Aşkım Özür dilerim. Aşk Tanrıçam. Seni Çok Seviyorum. Ömrüm” yazan T.S.Ö. imzalı özür yazısını görünce şok oldu. 
Bu çirkin davranışa tepki gösteren Okul Aile Birliği Başkanı İlknur Sancaktar, bunu yapan kişinin kameralarla tespit edileceğini belirterek, konuyla ilgili emniyete şikayette bulanacaklarını söyledi.

banner287

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2018, 17:21

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Vatandaş
Vatandaş - 5 ay Önce

Trafik cezaları gibi kamu malına zarar verme cezalarının caydırıcı düzeylerde arttırılması ve hatta durumun ehemmiyetine göre hapis cezası ile desteklenmesi gerek.. toplumsal bilincin arttırılması falan dicem ama ona daha çooook uzun yıllar var...

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306