Bu acıya yürek dayanmaz

Uzunköprü-Halkalı seferini yaptığı sırada menfez altı toprak kayması nedeniyle raydan çıkarak devrilen yolcu treninde Çerkezköy’de yaşayan Dikmen ailesinin 2 çocuğu ile TCDD’de çalışan Seyfi Erdim de hayatını kaybetti.

Çerkezköy Bakış
Bu acıya yürek dayanmaz
HABERİN GALERİSİ
Tren Kazası

Tren Kazası

Çerkezköy Bakoş - Uzunköprü- Halkalı seferini yapan, içinde 362 yolcu ve 6 personel bulunan yolcu treni dün saat 17.00’de Çorlu’nun Sarılar Mahallesi’ndeki kırsal alanda aşırı yağış nedeniyle menfez altında yaşanan toprak kayması nedeniyle yolcu treninin 5 vagonu raydan çıkarak devrilmişti. Kazada 24 kişi hayatını kaybederken, 318 kişi de yaralanmıştı.

banner287
Kazayla ilgili kahreden detaylar da ortaya çıkmaya başladı. Edirne’nin Uzunköprü ilçesindeki yakınlarını ziyaretten dönen Çerkezköy’de yaşayan Dikmen ailesi de kaza anında trendeydi. Kazada Özgenur Dikmen ile 75.Yıl Ortaokulunda okuyan kardeşi 13 yaşındaki Gülce Dikmen hayatını kaybetti. Anne Funda Dikmen ise yaralandı. Kazada, Çerkezköy devlet Hastanesi’nde hemşire olarak görev yapan Saliha Erbil’in eşi, TCDD çalışanlarından Seyfi Erbil de hayatını kaybetti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2018, 18:56

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306

banner510