Bülent Ecevit Parkındaki kafeterya belediye bünyesine alındı

Kapaklı Belediyesi, iktisadi ve sosyal tesislerinin ilki olan Teras Cafe restorandan sonra Recep Güven Aile Çay Bahçesini ve ardından da Bülent Ecevit Parkındaki kafeteryayı bünyesine dahil ederek vatandaşların hizmetine sundu.

çerkezköy bakış
Bülent Ecevit Parkındaki kafeterya belediye bünyesine alındı

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından İsmet Paşa Mahallesinde bulunan Bülent Ecevit Parkının alt zeminleri ve kırılan oyun gurupları geçtiğimiz günlerde yenilenmişti. Yenilenmenin ardından Kapaklı Belediyesinden yapılan açıklamada ilçe genelindeki parklara kamera güvenlik sistemi kurulacağı belirtilmişti. Kapaklı Belediyesi yenileme çalışmalarının ardından Bülent Ecevit Parkında bulunan kafeteryanın işletmeciliğini üstlendi. 

banner287
Kapaklı Belediyesinden yapılan açıklamada, “Kapaklı Belediyesi olarak Bülent Ecevit Parkında bulunan kafeteryanın iktisadi teşebbüsü olarak işletmesini yapacağız, kafeteryamızda çalışmalarımız devam tüm ediyor. Vatandaşlarımızın aileleri birlikte vakitlerini değerlendirebileceği nezih bir mekan oluşturarak en kısa sürede açılışımızı gerçekleştireceğiz.” ifadelerine yer verildi.


“SOSYAL BELEDİYECİLİK ANLAYIŞIYLA HİZMETLERİMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”
 

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, “Sosyal belediyecilik anlayışı ile hizmetlerimizi sürdürdüğümüzde Kapaklımızda Belediyemiz bünyesinde kurmuş olduğumuz, iktisadi ve sosyal tesis işletmemize bağlı ve kısa bir süre önce faaliyete başladığımız Teras Cafe restoranımızın ardından Atatürk mahallemizde belediye hizmet binamızın karşındaki Recep Güven Aile Çay Bahçemizi de vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Şimdi ise İsmet Paşa Mahallemizdeki Bülent Ecevit Parkımızdaki kafeteryanın iktisadi teşebbüsü olarak işletmeciliğini yapacağız. Kentimiz genelindeki diğer parklarımızda da sosyal tesislerimizi açarak vatandaşlarımızın aileleri ile birlikte çayını ve kahvelerini içebileceği işletmelerimizi açmaya devam edeceğiz.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 08 Ağustos 2018, 14:07

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306