“Çerkezköy’e önemli yatırımlar yapacağız”

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, gazetemiz Çerkezköy Bakış’ı ziyaret ederek 2019-2024 Hizmet dönemi çalışmalarımızla ilgili bilgi verdi. Albayrak, yeni dönemde Çerkezköy’e önemli yatırımlar yapacaklarını müjdeledi. Ziyaret sırasında Yazı İşleri Müdürümüz Mehmet Akif Aldoğan, Albayrak’a kendi portre resmi işlenmiş tablo hediye etti.

“Çerkezköy’e önemli yatırımlar yapacağız”

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, beraberindeki Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü İbrahim İçöz beraberindeki heyetle birlikte gazetemiz Çerkezköy Bakış’ı ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Albayrak, “Çerkezköy’e geçtiğimiz dönemde büyük yatırımlar gerçekleştirildi. Bu yılda hem mevcut projelerimizi tamamlamayı hem de yeni projelerimizi hayata geçirmeyi hedefliyoruz.” dedi. Çerkezköy’ün öncelikli sorunlarını dile getiren Albayrak, “Çerkezköy’de devam eden projelerimiz mevcut. Bunları kısa sürede tamamlamayı amaçlıyoruz. Bunlardan bazıları yüzme havuzu projemiz, Bağlık Viyadüğü, Emlak Konutları, Yağmur suyu ve içme suyu çalışmaları var. Bunlara ek olarak da altyapı çalışmalarımızı hızla sürdüreceğiz.” dedi.

KENT PARK’TA TEDBİRLER ARTIRILACAK

banner287
Ziyarette Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Akif Aldoğan tarafından Albayrak’a Kent Park’ın güvenlik konusunda ve yeşil alan konusunda neler yapılacağı sorusunu yöneltmesi üzerine Albayrak, “Kent Park 1 ve 2 etap projeleri Çerkezköy’ün yüz akı oldu. Kent Park’ta yaşanan güvenlik sorunları ile ilgili elbette tedbir alacağız. Güvenlik kamerası sistemi ile özel güvenliklerde görev alacak. Ayrıca Kent Park ilk kurulduğunda buraya toplamda 800-900 civarı ağaç dikildi. İlerleyen yıllarda bu ağaçlar sayesinde çok güzel bir görünüme kavuşacaktır.” dedi.

PORTRESİ BULUNAN TABLO HEDİYE ETTİ

Ziyaretin sonunda gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Akif Aldoğan tarafından Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak’a kendisinin resmi bulunan tabloyu hediye etti. Albayrak hediye için Aldoğan’a teşekkür etti. Aldoğan’da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Albayrak, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürü İbrahim İçöz ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’a teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 19:01

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510