Çerkezköy’ün hava kalitesi açıklandı

Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde yer alan anlık hava izleme raporuna göre Çerkezköy’ün hava kalite indeksi 0-50 değerleri arasında yer aldı. Bu değer sava kalitesinin ‘iyi hava’ olduğu anlamına geldiği belirtildi.+

Çerkezköy’ün hava kalitesi açıklandı

Çerkezköy Bakış - Bünyesinde bulundurduğu birden fazla Organize Sanayi Bölgesi ve yüzlerce fabrika ile Çerkezköy, Trakya bölgesinin en çok göç alan ilçesi konumunda bulunuyor. Zaman zaman gazeteniz Bakış aracılığı ile gündeme getirdiğimiz fabrikaların gaz ve tekstil fabrikalarının ram bacalarından saldıkları geniz tıkayan kokular vatandaşların tepkisine neden oluyor.
Son olarak Tekirdağ Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nün resmi internet sitesinde Çerkezköy’ün anlık hava izleme raporu cetveli eklendi.  Sitede yer alan Hava Kalite İndeksi 0-50 değerlerinde yer alarak ‘İyi Hava’ olarak belirlendi.
Hava Kalite İndeksi raporlarına göre 0-50 değerlerine sahip hava iyi, 51-100 değerleri arasında orta, 101-150 değerleri arasında hassas, 151-200 değerleri arasında sağlıksız, 201-300 değerleri arasında kötü, 301-500 değerleri arasında ise tehlikeli hava sınıfına giriyor.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Sehmuz
Sehmuz - 3 ay Önce

Acaba hangi bölgede ölçüm yapılmış tepe bölgesinde yaparsanız iyi çıkar kumlu geçitte yapın kizilpinarda yapın bakalım ne çıkıyor

Hasan
Hasan - 3 ay Önce

Kanser vakalarında ilk 3 e giren bölgenin havası temizmiymiş yani? İnanan varmı buna? Torpilli personele ölçtürmüşlerdir.

Zorlu
Zorlu - 3 ay Önce

Veliköye gelin güzel havayı görün

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510