Cin olmadan adam çarpmaya kalktı

Kapaklı’da TIR’ın çekicisinin çalındığı ihbarı yapan A.K.’nın yalanını, jandarma yaptığı araştırma sonrası kısa sürede ortaya çıkarttı. Jandarma, A.K.’nın çekiciyi hurdacıya sattığını, çalıntı ihbarı ile de sigorta şirketinden para almaya çalıştığını belirledi.

Çerkezköy bakış
Cin olmadan adam çarpmaya kalktı

Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da eşine ender rastlanan bir bir olay yaşandı. A.K. isimli şahıs, geçtiğimiz günlerde Kapaklı İlçe Jandarma Komutanlığı’na giderek TIR’ının çekicisinin Pınarçaİkizgöller yolu üzerinden 3 kişi tarafından gasp edildiği yönünde ifade verdi. Bunun üzerine harekete geçen Kapaklı İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri, A.K.’nin verdiği çelişkili ifadelerden şüphelenince titiz bir çalışma başlattı.
Jandarma ekipleri A.K.’ninsuç uydurması ihtimaline karşı çevredeki tüm kameraları incelemeye aldı. Jandarma istihbarat ekiplerinin de üzerinde durduğu olayda, A.K.’ninçalındığı şeklinde ifade verdiği TIR’ın çekicisinin Antalya’nın Serik ilçesinde olduğu ortaya çıktı. Yapılan araştırmada A.K.’nin hurdacıya çekiciyi sattığını ve sigorta şirketinden para almaya çalıştığını belirledi. Cin olmadan adam çarpmaya kalkan A.K.’nin yalanı kısa sürede ortaya çıktı ve hakkında “suç uydurma” kabahatini işlediği gerekçesiyle işlem yapıldı ve gözaltına alındı.

banner287
Olayla ilgili jandarmanın başlattığı soruşturma sürüyor.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510