Çocuklar okula, hanımlar kursa

Çerkezköy Belediyesi’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenleyeceği 2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı Kültür ve Sanat Kursları kayıtları 16 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında yapılacak.

Çocuklar okula, hanımlar kursa

Çerkezköy Bakış - Toplam 11 branşta düzenlenecek olan 2019-2020 Kültür ve Sanat Kurslarına başvurular 16 Eylül Pazartesi günü başlayacak.
Kayıtların  11 Ekim Cuma günü sona ereceğini belirten Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay, “2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü ile Meslek Edindirme Kursları adı altında ortaklaşa Çerkezköy’de toplam 11 farklı branşta kurs düzenleyeceğiz. çini, ebru, gitar, rölyef, bağlama, bilgisayar, işaret dili, ahşap boyama, basit iğne teknikleri, makine dikişi ve Türk Sanat Müziği adı altında düzenleyeceğimiz kurslarımıza katılmak isteyen ev hanımları 16 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında kayıtlarını Çerkezköy Belediyesi Halk Masalarımız ile Veliköy Mahalle Evimize, Kızılpınar Mahalle Evimize, Bağlık Mahalle Evimize ve Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezimize yaptırabilirler” dedi.

HANGİ KURS, NEREDE VERİLECEK?

2019-2020 Eğitim ve Öğretim Yılı’nda Bağlık Mahalle Evimizde makine dikişi, gitar ve bağlama, Kızılpınar Mahalle Evimizde basit iğne teknikleri (El Nakışı), gitar, bağlama, bilgisayar, Veliköy Mahalle Evimizde rölyef (Üç Boyutlu Şekillendirme), gitar, bağlama, ahşap boyama ve Prof. Dr. Türkan Saylan Eğitim, Kültür ve Sanat Merkezimiz de ise çini, işaret dili, Türk Sanat Müziği, gitar, bağlama, ebru ve ahşap boyama kurslarının verileceğini belirten Akay, “Ücretsiz olarak Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü ile ortaklaşa düzenleyeceğimiz 2019-2020 Kültür ve Sanat Kurslarımıza 16 Eylül-11 Ekim tarihleri arasında tüm ev hanımları kayıtlarını yaptırabilirler” ifadelerini kullandı.  
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2019, 20:10

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510