Çok güzel hareketler bunlar…

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı ve CHP’nin Büyükşehir adayı Kadir Albayrak, AK Parti’nin Büyükşehir adayı Mestan Özcan’a birlikte sabah sporu yapma teklifinde bulundu. Teklife aynı kibarlıkta Özcan’dan yanıt gecikmedi. İki başkan adayının bu kibar üslupları büyük takdir topladı.

Çok güzel hareketler bunlar…

Çerkezköy Bakış - Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, sosyal medya hesabından, “AK Parti Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Mestan Özcan'a Tekirdağ’ımızı tanıtmak amacıyla, kendisini en uç 2 mahallemizde sabah namazına katılmaya ve sonrasında Tekirdağ’ımızın eşsiz güzelliğinde keyifli bir sabah sporu yapmaya davet ediyorum. Teklifimi kabul ederse 12 Ocak 2019 Cumartesi sabah namazımızı ilimizin güneybatısındaki en uç mahallesi olan Şarköy Kızılcaterzi Mahallemizde vatandaşlarımızla kılacağız. Daha sonra da yine Şarköy’ümüze ilçe belediyemiz ile birlikte kazandırdığımız Sevgi Yolu’nda keyifli bir sabah yürüyüşü gerçekleştireceğiz. 13 Ocak 2019 Pazar günü ise yine güzel Tekirdağ’ımızın kuzeydoğusundaki en uç mahallesi olan Saray Safaalan Mahallemizde sabah namazımızı vatandaşlarımızla kıldıktan sonra Trakya’mızın nefes kaynağı Longoz Ormanlarında sabah yürüyüşümüzü gerçekleştireceğiz. Elbette sabah sporumuzu gerçekleştirdikten sonra Sayın Mestan Özcan ile kahvaltımızı da birlikte yapacağız. Davetime katılması halinde kendisine ilimizin güzelliklerini göstermekten büyük mutluluk duyacağım.” paylaşımı yaptı.

banner287
ÖZCAN’DAN CEVAP
AK Parti’nin Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mestan Özcan’da Albayrak’ın yaptığı, “CHP Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sayın Kadir Albayrak’a nazik teklifi için çok teşekkür ederim. Hayrabolu’muzda bir fabrikada işçi kardeşlerimizle birlikteyim, mesajı yeni okuyabildim, ancak cevap verebiliyorum. Tekirdağ’ımızı karış karış bilen biri olarak, Kızılcaterzi’yi kısa bir aradan sonra yeniden görmek beni çok mutlu edecektir. Sabah sporu ve kahvaltı sonrası için benim de bir önerim var; öğle yemeğinde bütün katılımcılarımıza Özcanlar'dan Tekirdağ Köftesi ikram etmek isterim. Teteköy’de ekmek arası köftelerimizi yedikten sonra, ikindi vakti Mestanköy Mahallemize geçelim. Burada AK Parti Malkara İlçe Başkanımız bizlere çay – kahve ikram etsin. Ardından da Kadriye ve Muzruplu’ya geçelim. Muzruplu’da Hayrabolu tatlılarımızı yedikten sonra dönüşte de Karabezirgan, Karacakılavuz, Banarlı, Osmanlı ve Yağcı’ya uğrayarak hemşehrilerimizle hasbihal edebiliriz. Gece geç dönmemizde bir mahzur yoktur diye düşünüyorum. Üstelik size bu şehrin bunca imkanlarına, bunca potansiyeline rağmen, "neden hala yapılamadığına inanamadığım" bazı işlerle ilgili sormak istediklerim vardı. Böylelikle, uzun uzun konuşma fırsatımız olacaktır. 12 Ocak programı için uygun mudur? Uygunsa, 13 Ocak Pazar günü Safaalan sonrası için de teklifimi sunmak isterim...” diyerek cevap verdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trakya lı..
Trakya lı.. - 3 ay Önce

Sayın başkan.cerkezköy . Kızılpınar mahallesi.hürrüyet caddesi.beton yol.yapıldı asfalt olmadığı için yol buz pisti...acil asfalt

Çerkezli
Çerkezli @Trakya lı.. - 3 ay Önce

Beton asfalt ne fark eder bizim burası asfalt ama yine buz kardeşim

Ahmet Duran
Ahmet Duran - 3 ay Önce

Çok güzel bir şey sonuçta hepimiz aynı geminin içinde yürüyoruz

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306