Çolak, İYİ Parti’den istifa etti

İYİ Parti Çerkezköy Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan, CHP ile yapılan ittifakın ardından aday gösterilmeyen Dr. Ali Çolak, İYİ Parti’den istifa etti. Çolak’ın AK Parti’ye geçeceği ve belediye meclis üyesi olacağı iddia edildi.

Çolak, İYİ Parti’den istifa etti

Çerkezköy Bakış - İYİ Parti Çerkezköy Belediye Başkan aday adayı olan ve parti içerisinde aday olarak gösterilmesi beklenen Ali Çolak, Çerkezköy’de CHP ile işbirliğine gidilmesi ve kendisinin aday gösterilmemesinden dolayı istifa etti. İYİ Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Yasemin Altın Erseçkin, “Ali beyin noter imzalı istifası tarafıma ulaşmıştır. Genel Merkezi’mizin Çerkezköy’de Millet İttifakı olarak Cumhuriyet Halk Partili mevcut belediye başkanı Vahap Akay’ı aday gördü. Seçim startımız 19 Şubat günü başlıyor. O tarihten itibaren Millet İttifakı olarak Vahap Akay’ın arkasında olarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Ali beyin şu tarihten itibaren atacağı siyasi adımların, yapacağı açıklamaların bizimle bir bağı kalmamıştır. Kendisiyle herhangi bir tartışma ve sorun olmadan ayrıldık, herkes adına hayırlı olsun.” dedi.

banner287
“HİZMET İÇİN ADAY OLMUŞTUM, SÜRECİ BALTALAMAK İSTEMİYORUM”

İstifası ile ilgili Bakış gazetesine açıklamalarda bulunan kısa bir açıklama yapan Çolak, “Hizmet etmek için aday olmuştum. Şuan bir yorum yapmak istemiyorum. Bir sürü yorumlar yapılıyor, beklemek istiyorum bir süre, süreci baltalamak istemiyorum.” dedi. Çolak, “AK Parti’den meclis üyesi olacak mısınız? Sorusuna ise, bir yorum yapmadı ve bir süre beklemek istediğini ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2019, 13:50

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep
Recep - 9 ay Önce

Bunlarda omurga yok solucan mübarekler

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 9 ay Önce

hayırlı nolsun hocam...akp

Ahmet k
Ahmet k - 9 ay Önce

Sen bu işi beceremedin kızım bırak bu görevi sen 10 gömlek eksik kaldın ilçe başkanlığına

Trakya lı..
Trakya lı.. - 9 ay Önce

Dr.sen acil de dr lugunu güzel yap önce..laylaylom..

Turgay çiçek
Turgay çiçek - 9 ay Önce

Ama git sende akp geç

SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510