Çözüm Akademi ilk mezunlarını verdi

Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları düzenlediği mezuniyet programı ile ortaokul ve lise düzeyindeki ilk mezunlarını verdi. Mezuniyet töreninin ardından okul bahçesinde yapılan iftar programı ile tören sona erdi.

Çözüm Akademi ilk mezunlarını verdi

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları Pazar günü düzenlediği mezuniyet programı ile ilk mezunlarını verdi. Okul bahçesinde düzenlenen programa Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları Genel Müdürü Demet Kurucu, Okul Müdürü Yasin Tektaş, öğretmenler, öğrenciler ve çok sayıda veli katıldı.

ÖĞRENCİLERE HAZIRLANAN VİDEO KLİPLER İZLETİLDİ

Programda ilk olarak Ortaokul düzeyinde mezun olan öğrenciler diplomalarını aldılar. Mezun olmaya hak kazanan öğrenciler için hazırlanan video klipleri davetlileri hem eğlendirip hem de duygulandırdı. Video klip gösterisinin ardından öğrencilere danışman öğretmenleri tarafından diplomaları takdim edildi. Daha sonra ise öğrenciler koro halinde söyledikleri şarkılarla büyük beğeni topladılar.

MANİLERLE SAHNEYE GELDİLER

banner287
Ortaokul öğrencilerinin ardından lise düzeyinde mezun olmaya hak kazanan öğrenciler diplomalarını almak için sahneye geldi. Okul öğretmenleri tarafından hazırlanan video klip öğrencilere izletildikten sonra mezun öğrenciler arkadaşlarının kendileri için yazdıkları manilerle tek tek sahneye geldiler. Danışman öğretmenleri tarafından diplomalarını alan öğrenciler daha sonra arkadaşları ve aileleri ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi. Programın sonunda ise mezun tüm öğrenciler kep atarak yeni eğitim öğretim hayatının ilk adımını attılar.

İFTAR PROGRAMI İLE SONA ERDİ

Mezuniyet töreni çalınan şarkılar ile öğrencilerin gönüllerince eğlenirken öğrencilere bu mutlu günlerinde aileleri de destek verdi. Mezuniyet programının ardından okul tarafından verilen iftar yemeği ile organizasyon sona erdi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 15:12

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510