Çözüm Akademi’den örnek davranış

Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları, örnek bir davranış sergiledi. Anneler Günü etkinlikleri kapsamında öğrenciler ve anneleri birlikte “ahşap tepsi boyama çalışması” yaptı. Bu çalışmanın gelirinden elde edilen gelir ise LÖSEV’e bağışlandı.

Çözüm Akademi’den örnek davranış

Çerkezköy Bakış - Anneler Günü etkinliği kapsamında Çerkezköy Çözüm Akademi Okulları öğrencileri ve velileri örnek bir projeyi hayata geçirdi. Okulda toplanan öğrenciler ve anneleri birlikte ahşap tepsi boyama çalışması yaptılar. Ardından bu tepsiler satışa sunuldu. Satıştan elde edilen gelir ise LÖSEV’e bağışlandı.
Çözüm Akademi Çerkezköy Kampüs Genel Müdürü Demet Kurucu, bu örnek çalışmadan dolayı öğretmenlere, velilere ve öğrencilere teşekkür ettiğini belirterek, “Öğretmenlerimiz ve öğrencilerimiz velilerimizle birlikte güzel bir çalışmaya imza attılar. Öğrencilerimiz hem anneleriyle keyifli dakikalar geçirdiler, hem onlar için hediyelerini hazırladılar hem de örnek bir projeye öncü oldular. Kendi hazırladıkları hediyelerden toplanan gelirleri LÖSEV’e bağışlamak için organize oldular.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510