Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 29 Mayıs Salı günü Tekirdağ’a gelecek ve burada vatandaşlara hitap edecek.

Cumhurbaşkanı Erdoğan geliyor

Çerkezköy Bakış - 24 Haziran Cumhurbaşkanı ve Milletvekili seçimleri dolayısıyla Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayip Erdoğan’ın da miting programları netlik kazanmaya başladı. Mitinglere 27 Mayıs Pazar günü Aydın ve Balıkesir'de devam etmeyi planlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, seçim kampanyası boyunca 30 ilde vatandaşlarla bir araya gelecek.
Bu kapsamda Cumhurbaşkanı Erdoğan, 29 Mayıs Salı günü Tekirdağ’da düzenlenecek mitingde vatandaşlara hitap edecek. Erdoğan’ın mitingi yapacağı saat ile ilgili bilgilendirmenin ise önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Tekirdağ’a gelecek olması nedeniyle AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı’nda hummalı bir çalışma başladı. İl Başkanı Yüksel, “Reisimiz, Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı yurt gezileri programında öncelikli iller kapsamına aldığı Tekirdağ’da büyük bir heyecanla karşılamaya hazırlanıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımızın 29 Mayıs Salı günü ilimizde gerçekleştireceği miting programının son rötuşlarını yapıyoruz. Reisimizin ziyaretinin Tekirdağ’a hayırlı olmasını diliyorum. Durmak yok! Yola devam...”dedi

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2018, 09:33

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510