Dernek ve STK temsilcileri iftarda buluştu

Çerkezköy Samsunlular Dernek Başkanlığının yanı sıra Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcılığı görevini de sürdüren Enver Bayram, ilçedeki dernek başkanlarına ve sivil toplum örgütü temsilcilerine Kartaltepe Piknik Alanı’nda iftar yemeği verdi.

Çerkezköy Bakış
Dernek ve STK temsilcileri iftarda buluştu

Çerkezköy Bakış - Ramazan ayının ilk günü Çerkezköy Belediyesi Kartaltepe Piknik ve Mesire Alanı’nda verilen iftar yemeğine Belediye Başkan Vekili Yüksel Sevil, Belediye Başkan Yardımcısı İmdat Özgör, Türk Metal Sendikası Çerkezköy Şube Başkanı Murat Koçak ile ilçede faaliyet gösteren birçok Dernek Başkanı aileleri ile birlikte katıldı.

Belediye Başkan Yardımcısı Enver Bayram, mübarek ramazan ayının ilk günü ilçedeki dernek başkanlarını ve sivil toplum örgütü temsilcilerini iftar yemeğinde ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. Ramazan ayı boyunca sürekli programlar ve davetler olduğu için kendisinin ilk günü misafirlerini ağırlamak istediğini belirten Bayram, iftar programına katılan tüm konuklara teşekkür ederek, Dernek Başkanlarının ve sivil toplum örgütü temsilcilerinin Çerkezköy’e hizmetlerinin devam etmesi temennisinde bulundu.
İftara katılan Belediye Başkan Vekili Yüksel Sevil ve Belediye Başkan Yardımısı Enver Bayram da iftara katılan konuklara teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510