Destek kahvaltısında buluştular

Çerkezköy’de özellikle eğitime verdikleri destek ile isimlerinden sıkça söz ettiren hayırsever Müjgan-Serkan Karagöz çifti, anaokulu velileri ile destek kahvaltısında bir araya geldi.

Destek kahvaltısında buluştular

Çerkezköy Bakış - Gönlübol Restoranda gerçekleştirilen programa Müjgan ve Serkan Karagöz çifti, öğrenci velileri ve Karagöz çiftinin sevenleri katıldı. Burada kısa bir açıklama yapan Serkan Karagöz, “Biliyorsunuz ki bizler Çerkezköy’de birçok yatırım ve projeye adım attık. Bugün burada toplanmamızın asıl amacı okul müdürümüzün okulumuzda bulunan kısmi ihtiyaçlarını yerine getirmek. Bizlerle birlikte üzerimizden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen siz değerli sevenlerimize öncelikle teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler büyük bir aileyiz. Çerkezköy’de eğitim adına sizlerin de desteği ile güzel adımlar atıyoruz. Burada yapılan ulvi yardımlarınızdan dolayı da hepinize teşekkürlerimi sunuyorum. Bizler para ve pul için burada olan insanlar değiliz. Bizim derdimiz Allah’ın rızasını kazanmak. İnşallah yardımlarımıza ve desteklerimize devam edeceğiz. Buraya gelerek bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

banner287
HEDİYE TAKDİMİ YAPILDI

Çerkezköy Müjgan-Serkan Karagöz Anaokulu için gerçekleştirilen kahvaltı programının devamında ise Karagöz çifti, desteklerinden dolayı katılımcılara teşekkür plaketleri takdim etti. Burada toplanan yardımın ise Müjgan-Serkan Karagöz Anaokulu bünyesinde bulunan eksiklerin giderilmesi için kullanılacağı belirtildi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510