Devam eden ve yapılması planlanan projeleri görüştüler

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı’da incelemelerde bulundu. Ardından ise Kapaklı Belediyesi Meclis Salonunda bir toplantı gerçekleşti.  Basın mensuplarının çağrılmadığı toplantıda Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) tarafından ilçede devam eden ve yapılması planlanan projelerin görüşüldüğü ifade edildi.

Çerkezköy bakış
Devam eden ve yapılması planlanan projeleri görüştüler

Çerkezköy Bakış - Kapaklı Belediyesi Meclis Salonunda düzenlenen toplantıya, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Oral Karakaya, TESKİ Genel Müdürü Dr. Şafak Başa, Büyükşehir Belediyesi, TESKİ ve Kapaklı Belediyesinin daire başkanları ve şube müdürleri katıldı.
 

DEĞERLENDİRME TOPLANTISI
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, toplantıda Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından ilçe genelinde devam eden ve yapılması planlanan projeler hakkında değerlendirmelerde bulunuldu. 

banner287
Burada bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, "Hizmet ve yatırımlarımızı il genelinde aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz. Tüm ilçelerimizde olduğu gibi Kapaklı ilçemizde de önemli yatırımlar gerçekleştirdik. Vatandaş odaklı hizmeti esas alan bir yönetim anlayışımız var. Bu doğrultuda görev süremizin sonuna kadar Tekirdağ için çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

MEZARLIK PERSONELİNİ DE ZİYARET ETTİ
Öte yandan Kapaklı İlçe Mezarlığını da ziyaret eden Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, personel ile bir araya geldi. Albayrak “Vatandaşlarımızın üzüntülü günlerinde yanlarında olarak cenaze hizmetleri görevlerini yerine getiren çalışanlarımızı, vatandaşlarımızın olumlu dönüşlerinden dolayı tebrik edip, başarılar diledik.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306