Doğa ile iç içe yürüyüş

Çerkezköy Belediyesi tarafından vatandaşları günlük hayatın stresinden uzakta keyifli bir yolculuğa çıkarmak amacıyla bu yıl beşincisi düzenlenen Doğa Yürüyüşü (Hiking Gezisi) Belediye Başkanı Vahap Akay’ın da katılımı ile Kırklareli’nin Demirköy İlçesinde Istranca Ormanları’nda gerçekleştirildi.

Doğa ile iç içe yürüyüş

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Spor Müdürlüğü tarafından düzenlenen doğa yürüyüşüne Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu üyeleri de katılarak, rehberlik ettiler. Yaklaşık 250 kişinin katılımı ile gerçekleşen doğa yürüyüşünde katılımcılar, Çerkezköy Belediyesi önünden otobüsler ile Istranca Ormanlarına götürülürken, katılan herkese etkinlik sonunda köfte ve sucuk ikramı da yapıldı.

Çerkezköylüleri spora teşvik etmek için farklı organizasyonlar düzenlediklerini belirten Belediye Başkanı Vahap Akay, “Düzenlediğimiz farklı organizasyonlarla halkımızı sağlıklı yaşam için yönlendiriyor, sporu özendiriyoruz. Bu kapsamda bugün de Doğa yürüyüşü etkinliğimizi gerçekleştirdik. Doğa

Yürüyüşümüzde Istranca Ormanlarının eşsiz güzellikleri ve tertemiz havasında spor yapıp, Istrancaların ve Karadeniz’in güzelliklerini keşfettik. Şehir yaşamının stresinden uzaklaşmak isteyen vatandaşlarımızla zevkli ve güzel bir gün geçirdik. Doğa yürüyüşümüze katılan vatandaşlarımıza ve bize rehberlik hizmeti veren Çorlu Yürüyen Ayaklar Seyahat Bloğu üyelerine çok teşekkür ediyorum. Bir dahaki yıl yapacağımız doğa yürüyüşünde buluşmak üzere” ifadelerini kullandı.
 

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 16:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510