Doğaroğlu’ndan Bakış’a ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri, 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimlerinde CHP’den Milletvekili adayı olan İsmail Doğaroğlu ile beraber gazetemiz Bakış’ı ziyaret etti.

Çerkezköy Bakış
Doğaroğlu’ndan Bakış’a ziyaret

Çerkezköy Bakış - Ziyarette konuşan İsmail Doğaroğlu, yapılacak olan seçimde bir yola çıktığını kaydederek, 24 Haziran gününe kadar çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti. Gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan ile bir süre seçime dair konuşan Doğaroğlu, basının önemine vurgu yaptı ve Türkiye’de 140 gazetecinin düşüncelerini ifade ettikleri için hapishanede yattıklarını kaydetti.

 

Doğaroğlu, adaletin herkese lazım olduğuna da vurgu yaparak mevcut hükümet yönetiminin değişmesi gerektiğine söyledi.
 

banner287
“DÜZELTECEĞİZ”


CHP Çerkezköy İlçe Başkanı Engin Camcı da, “Seçim çalışmalarında bakıyoruz ki, bir AKP’li, Cumhuriyet Halk Partili birine düşman gibi bakıyor. İnsanlarımız bu kadar kin ve nefret dolu olmalı. Hepimiz aynı yerde yaşıyoruz. Siyasi görüş sandıkta kabinin içinde kalır biter. İnşallah bu düzeni 24 Haziran’da düzelteceğiz” dedi.

TEŞEKKÜR ETTİ


CHP’li heyetin ziyaretinden dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden gazetemiz Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Mehmet Akif Aldoğan da, İsmail Doğaroğlu ve beraberindekilere teşekkür etti.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306