Duygulandıran sürpriz

Çerkezköy’deki Atatürk İlkokulu 2/C sınıfı öğrencileri, yaklaşan Anneler Günü dolayısıyla sınıf öğretmenleri Nurcan Bayrak Altay’a unutamayacağı bir sürpriz hazırladı. Okulun konferans salonuna gelen Nurcan öğretmene öğrencileri, “Dünyaya bir daha gelsem annemden sonra sana gelmek isterdim” pankartı açtı. Altay ise duygu dolu anlar yaşadı.

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy’ün en eski ve başarılı okullarından olan Atatürk İlkokulu’nun 2/C sınıfı öğrencileri, velilerin de desteği ile bu yıl 13 Mayıs tarihinde kutlanacak olan Anneler Günü öncesi 2 çocuk annesi olan sınıf öğretmenleri Nurcan Bayrak Altay’a bir sürpriz hazırladı.

PANKART YAPTIRILDI

banner287
Öğrenci velileri, çocukların talebi üzerine bir afiş hazırlattı. Öğrenciler de öğretmenlerine hazırladıkları sürprizi göstermek için sınıf yerine okulun konferans salonunda toplandı. Bir veli ise Nurcan öğretmene öğrencilerin konferans salonunda kendisini beklediğini söyledi. Bunun üzerine salona giden Nurcan öğretmen karşısında “Dünyaya bir daha gelsem annemden sonra sana gelmek isterdim” pankartı açan öğrencileri ile karşılaşınca şaşkınlık yaşadı.

Ardından da öğrenciler hep birlikte “Anlat bana öğretmenim” şarkısını söyledi. Duygu dolu anlar yaşayan Nurcan öğretmen öğrencilerine ve velilerine teşekkür etti.
Öğrenciler daha sonra öğretmenlerine çiçek verdiler.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2018, 15:57

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
zehra talay
zehra talay - 1 yıl Önce

kutluyorum cocuklar sizi

SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510