Eğitimciler piknikte buluştu

Eğitim Bir-Sen Çerkezköy Şubesinin organizasyonunda düzenlenen piknikte öğretmenler ile aileleri bir araya geldi. Çeşitli ikramların yapıldığı piknikte davetliler çay eşliğinde koyu sohbet ettiler.

Eğitimciler piknikte buluştu
Çerkezköy Bakış - Eğitim Bir Sen Çerkezköy Şubesinin organizasyonunda düzenlenen piknikte bir araya gelen öğretmenler ile aileleri güzel bir gün geçirdiler.

PİKNİK DÜZENLENDİ

Tepe Emlak Konutları Piknik Alanı’nda önceki gün düzenlenen pikniğe Eğitim Bir Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün ile Şube Yönetim Kurulu Üyeleri, Tekirdağ, Çorlu, Kapaklı, Saray Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yöneticileri, Ak Parti Çerkezköy İlçe Başkanı Abdullah Öğe ile Ak Parti Çerkezköy İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Eğitim Bir Sen üyeleri, Çerkezköy’de görev yapan öğretmenler ile aileleri katıldı. 

ÇEŞİTLİ İKRAMLARDA BULUNULDU

Pikniğe katılan davetlilere çeşitli ikramlarda bulunuldu. Çay eşliğinde koyu muhabbetlerin yapıldığı piknik günün ilerleyen saatlerine kadar sürdü.
banner287

ÜZGÜN: “MUTLU OLDUK”

Eğitim Bir Sen Çerkezköy Şube Başkanı Ahmet Üzgün, piknik etkinliğine katılan tüm öğretmenler ile ailelerine teşekkür ederek “Bugün burada hem Eğitim Bir Sen üyesi öğretmen arkadaşlarımız hem de sendikamız üyesi olmayan öğretmen arkadaşlarımız bulunuyor. Öğretmen arkadaşlarımız pikniğimize katılarak bizleri onurlandırdı” dedi.

“TEK YETKİLİ VE ETKİLİ SENDİKAYIZ”

Eğitim Bir Sen olarak Çerkezköy’de yeniden yetkiyi aldıklarını kaydeden Üzgün “Tekirdağ’da ise ilk kez sendika olarak yetkili aldık. Çerkezköy’de ise tek yetkili ve etkili sendikayız.” diye konuştu. Örgütlenmenin ve örgütlü olmanın gururunu yaşadıklarını ifade eden Üzgün “Bizlere güvenen üyelerimize teşekkür ediyoruz. Onların güvenini boşa çıkarmama adına elimizden geleni yapacağız. Güvenlerini boşa çıkarmayacağız” şeklinde konuştu.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 30 Mayıs 2016, 20:22

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner306

banner510