Erdoğan yeniden meclis başkanı

Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclis üyelerinin belirlenmesinin ardından yapılan ilk toplantıda meclis başkanı seçimi yapıldı. Önceki dönemde meclis başkanlığı yapan Hacı Mehmet Erdoğan, yapılan kapalı oylama sonucunda yeniden meclis başkanlığına seçildi.

Erdoğan yeniden meclis başkanı

Çerkezköy Bakış - 1 Nisan’da yapılan seçimlerin ardından Çerkezköy TSO’nun yeni meclis üyeleri belirlenmişti.  Dün yeni meclis, başkanını seçmek için Meclis Salonunda toplandı. Yoklama, saygı duruşu ve açılışın ardından gündem maddelerine geçildi.Gündemin tek maddesi olan meclis başkanı, başkan yardımcısı ve katip üye seçimi yapılan kapalı oylama ile belirlendi.

30 OY KULLANILDI

banner287
Yapılan kapalı oylamada 30 meclis üyesi oy kullandı. Oda seçimlerinde mavi liste ile yarışan Rahmi Yılmaz ve meclise giren 4 üye boş oy kullanırken, 26 oy alan Hacı Mehmet Erdoğan Çerkezköy TSO Meclis Başkanlığı’na seçildi. Meclis Başkan Yardımcılığına ise Nuran Yeşil, Mesut Görgün ve Gürkan Kesim seçildi. Katip üyeliğe ise 25 oyla Mikail Çelik seçildi.

KEŞKE BURADA OLSALARDI

Seçimin ardından konuşan Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, “Bu arkadaşlarımıza da seçme hakkı tanındı. Keşke onlarda bu haklarını düzgünce kullansalardı. Sonuçta 4 yıl birlikte görev yapacağız” dedi.
Kozuva son olarak meclis başkanlığına seçilen Erdoğan ve yardımcılarına başarılar diledi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306