Erkekliğe ilk adımı attılar

Kültür ve Sanat Festivali’nin kapsamında Çerkezköy Belediyesi tarafından sünnet ettirilen 312 çocuk için Kent Park’ta Sünnet Şöleni düzenlendi.

Erkekliğe ilk adımı attılar

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında bu yıl 6’ncısı düzenlenen Sünnet Şöleni’nde, erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklar, animasyon ve sihirbaz gösterileri ile gönüllerince eğlendiler. Programda sünnet olan 312 çocuğa belediye tarafından kol saati ve futbol topu hediye edildi. Programa katılan Belediye Başkanı Vahap Akay, sünnet işlemlerinin gerçekleştirildiği Özel Optimed Hastanesi Genel Müdürü Op. Dr. Ayhan Arslan’a teşekkür plaketi takdim etti.   

İNŞALLAH YAVRULARIMIZIN MÜRÜVVETLERİNİ DE GÖRÜRSÜNÜZ

Çerkezköy Belediyesi’nin sosyal sorumluluk projeleri kapsamında bu yıl toplam 312 çocuğumuzu hiçbir karşılık beklemeden sünnet ettirdiğini kaydeden Belediye Başkanı Vahap Akay, “Sünnet olan tüm çocuklarımıza kol saati ve futbol topu hediye ettik. Bugün erkekliğe ilk adımlarını atan tüm çocuklarımıza sağlıklı ve mutluluk dolu bir hayat diliyorum. Sünnet olan yavrularımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Anne ve babalarının da inşallah yavrularının mürüvvetlerini de görmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.
Sünnet Şöleni’nde sünnet olan çocuklarımıza etkinlik boyunca ücretsiz patlamış mısır ve dondurma ikramında bulunuldu. Başkanımız Vahap Akay daha sonra erkekliğe ilk adımlarını atan çocuklarımızla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510