Erkılınç, aday adaylığını açıkladı

Çerkezköy’de iş adamı Yılmaz Erkılınç, Mart 2019 da yapılacak olan yerel seçimler için AK Parti’den Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. 

Çerkezköy bakış
Erkılınç, aday adaylığını açıkladı

Çerkezköy Bakış - Yılmaz Erkılınç, Happy Hours Cafede basın toplantısı düzenledi. Burada yaptığı açıklamada Çerkezköy Belediyesi için aday adaylığını açıklayan Erkılınç, “Bugün benim için hem de Çerkezköy için yeni bir başlangıç olması dileği ile sözlerime başlamak istiyorum. Siz değerli dostlarımdan gelen yoğun talep ve desteği ile bir yolculuğa çıktım. Allah utandırmasın. İnşallah bu destek önümüzdeki günlerde artarak devam edecek. Buna da inancımın tam olduğunu belirtmek isterim. Başta siz değerli dostlarım ve arkadaşlarım olmak üzere AK Parti’ye bugüne kadar oy vermiş Çerkezköylü kardeşlerimin desteği ile bugün Belediye Başkan Aday Adaylığımı açıklamak istiyorum. İnşallah aday olursam, belediye başkanı seçildiğimde hiçbir siyasi görüş gözetmeksizin görevimi tam manası ile tarafsızlık içinde her kesime en iyi şekilde hizmet edeceğimin sözünü bugün sizlerin huzurunda vermek istiyorum. Önümüzde yeteli zamanımız var. Henüz partimizin de aday adaylığı süreci başlamadı. Başladığında resmi müracaatlarımızı yapacağız. O günden itibaren projelerimle de karşınızda olacağım. Hepinizin bildiği gibi AK Parti bugün Türkiye’nin en büyük partisi ve iktidarıdır. Bu yüzden birçok arkadaşımız da aday adayı olacaktır, bu her AK Partilinin hakkıdır. Tüm aday adayı arkadaşlarıma da şimdiden başarılar diliyorum. Belediyemizi bu kötü yönetimden kurtarmamız lazım. Ben buna talibim. Allah yar ve yardımcımız olsun. Son olarak şunları söylemek istiyorum: Ben 35 yıldır Çerkezköy’de ticaretle uğraşan bir kardeşinizim. Eşim Çerkezköylü, ben de Niğdeli olarak 40 yıldır Çerkezköy’de ikamet ediyorum. Kırmayıp geldiğiniz için teşekkür ediyorum.” dedi.
 

AKAYI ELEŞTİRDİ

banner287
Açıklamalarını sürdüren Erkılınç, “Belediye başkanının yanına nasıl giderim diye bir çekince var halkta. Geçmişte şu anki yönetimde kim olursa olsun 10 tane yandaş buluyorlar yanına tamam pastayı nasıl yeriz diye düşünüyorlar. Ben bir iş adamı olarak 20 defa Vahap Akay’dan randevu istedim, sekreteri adımı duyunca randevu vermiyor. Bu kapanlar vatandaşın parası  ile yapıldı. Her gelen yan cebini düşünüyor. Yaptığı yollara ve kapanlara bir bakın. Hazır olan piknik yerlerine mangal koyup, ışık yapmaklar, bir pazar yeri yapmakla olmuyor bu işler. Seçim zamanı yaklaştığı zaman milletin gözünü boyuyorlar, ne yapmış Çerkezköy’e?” ifadelerini kullandı.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Trakya lı..
Trakya lı.. - 8 ay Önce

Bence Abdullah öğe..

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306