Evlenmek için ‘08.08.2018’i seçtiler

Evlenmek için 08.08.2018 tarihini seçen çiftler, nikah salonlarını doldurdu. Evliliklerinin özel bir gün olmasını isteyen onlarca çift, bugün evlenebilmek için aylarca öncesinden evraklarını hazırlayarak ilgili birimlere başvurdu. Bu tarihte evlenmek isteyen Tansu Yavaş ve Filiz Dinçer çiftinin nikahlarını ise Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı kıyarak mutluluklarına ortak oldu.

çerkezköy bakış
Evlenmek için ‘08.08.2018’i seçtiler

Çerkezköy Bakış - Kapaklı’da evlenmek isteyen 8 çift, özel olduğunu düşündükleri 08.08.2018 tarihinde Kapaklı Belediyesi Nikah Salonunda dünya evine girdi. Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı, özel tarihte evlenmenin sevincini yaşayan çiftlerin mutluluğuna ortak oldu. Başkan Mandalı, evlilik tarihlerinin özel bir gün olmasını isteyen çiftlerin, bu günü özel olarak uzun zaman beklediklerini dile getirdi. Tansu Yavaş ve Filiz Dinçer çiftinin nikahlarını kıyan Mandalı çiftlere, Atatürk İlke ve İnkılaplarını bağlı kalmalarını önererek evlilik cüzdanlarını gelin Filiz Dinçer’e teslim etti.

banner287

“AKILDA KALMA AÇISINDAN BU ÖZEL TARİHLER TERCİH EDİLİYOR”
 

Özel bir tarih olması nedeniyle çiftlerin nikah kıydırmak istediklerini belirten evlendirme memuru Esra Usanmaz, “Bugün 8 nikahımız var, çiftlerimiz bugün için nisan ayından beri müracaat ediyorlar. Normal günlere göre bugün daha çok yoğunluk yaşanıyor. Özel tarihte evlenmek isteyenlerin sayısı oldukça fazla tüm çiftlerimiz akılda kalma açısından bu günleri tercih ediyor.” dedi. 
Nikahları için bugünü seçen Tansu Yavaş ve Filiz Dinçer çifti de özel tarihte dünya evine girdi. Evlenmek için bugünü özellikle seçtiklerini belirten çift, ömürleri boyunca unutulmayacak bir tarihte dünya evine girdiklerini ifade ederek mutluluklarını dile getirdi. Nikan merasiminin ardından çift yakınlarıyla fotoğraflar çektirerek bu anları ölümsüzleştirdi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306