Fotoğraf ile açıklama çelişiyor

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, Çerkezköy’de yapımına başlanan yarı olimpik yüzme havuzunda inşaat çalışmaları devam ettiğini duyurdu. Paylaştığı fotoğraflarda ise çalışan kimsenin gözükmemesi dikkat çekti.

Fotoğraf ile açıklama çelişiyor

Çerkezköy Bakış - Bir süre önce yapımına başlanan yarı olimpik yüzme havuzu inşaatının durduğu yönünde iddialar ortaya çıkınca, Büyükşehir Belediyesi, “Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu İnşaatı Devam Ediyor” başlığı altında yazılı bir basın açıklaması yayınladı ve projeyle ilgili fotoğraflar paylaştı. Paylaşılan fotoğraflarda ise hiçbir çalışanın bulunmaması dikkat çekti.
Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, sporun destekçisi ve sporcunun dostu olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin, sportif alandaki dev yatırımlarından biri olan Çerkezköy Olimpik Yüzme Havuzu’nun inşaat çalışmaları devam ettiği ifade edildi.
Yazılı açıklamada, şu ifadelere yer verildi: Güçlü sanayisi ve gelişmiş ekonomisiyle Türkiye’nin her yerinden göç alan Tekirdağ, bir milyona yaklaşan genç nüfusuyla pek çok alanda olduğu gibi sportif alanda da büyük bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Tekirdağlı sporcular ve spor kulüplerine destek olan Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi, ilimizi bölgesel, ulusal ve uluslararası turnuvalarda başarıyla temsil edecek yeni sporcuların yetişmesi için yatırımlar yapıyor. Halkın yoğun katılım gösterdiği bir tören ile coşkulu bir ortamda temeli atılan Çerkezköy Yarı Olimpik Yüzme Havuzu’nun inşaatı hızla yükseldi.

ROJE HAZIRLANIRKEN TÜM İHTİYAÇLAR GÖZETİLDİ

Çerkezköy’de yüzme sporcularının yetişmesine imkan sağlayacak tesisin bünyesinde, 1 yarı olimpik yüzme havuzu, 1 çocuk havuzu,  520 kişilik tribün, sauna, fitness center, antrenör odaları yer alıyor. Proje kapsamında tesisin önünde koşu alanları ve bisiklet yolları da yapılacak.

“HİZMET AŞKINI EBEDİ ÖNDERİMİZ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK'ÜN İDEALLERİNDEN ALIYORUZ”

banner287
Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, tesiste yürütülen çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Albayrak yaptığı açıklamada, “İnşa etmekte olduğumuz bu tesis, uzun yıllar boyunca halkımıza hizmet verecek. Biz heyecanı, enerjiyi ve hizmet aşkını Ebedi Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün ideallerinden alıyoruz. Mustafa Kemal Atatürk'ün, ‘Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim’ anlayışıyla yetişecek ve dünya çapında büyük başarılar elde edecek sporcuların yetişeceği umuduyla tesisin Çerkezköy ilçemize ve Tekirdağ’ımıza hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum," dedi.

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 5 ay Önce

Spor bakanlığının yapması gereken işi beledıye yapıyor bırde eleştırıyorsunuz boş yere..

çerkezköylü
çerkezköylü - 5 ay Önce

sizin bu resmi inşaatın çalışmadığı bir gün çekmediğiniz ne malum!...

TRAKYALI..
TRAKYALI.. - 5 ay Önce

KIZILPINAR YOLLARI GİBİ 5 SENEDE BİTER...

Tekirdağ59
Tekirdağ59 - 5 ay Önce

Bu inşaat durdu, vatandaşa doğru bilgi verilsin.

SIRADAKİ HABER

banner265

banner479

banner306