Fuarın en çok ilgi çekeni: Mooble House

Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda (ÇEF) en çok ilgi çeken ürünler arasında gezginlerin dikkatini çeken Mooble House yer aldı. Dış görünümü ve iç tasarımı ile tamamen bir ev havası hissettiren Mooble House, karavan gibi aracın arkasına bağlanıyor ve tatil için konaklama yeri arama derdine son veriyor.

Fuarın en çok ilgi çekeni: Mooble House

Çerkezköy Bakış - 25-28 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilen 3. Çerkezköy Endüstriyel Fuarı sona erdi. 100’ den fazla firmanın katıldığı fuarda Akkon Çelik tarafından üretilen Mooble House, misafirler tarafından büyük ilgi gördü. Tiny House felsefesinden yola çıkarak tasarlanan Mooble House, “Her yere benim evim olsun” diyenlerin bütün ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mooble House’u tanıtan Akkon Çelik Yapı Sistemleri Yetkilisi Ferhat Korkmaz, “Mooble House ilk bakışta insanlarda karavan hissi uyandırıyor fakat çok farklı bir ürün. Dış görünümü ile tamamen bir ev havası taşıyor. İçerisinde oturma alanı, mutfak, tuvalet ve üst katında bir yatak var. Mooble House’u ayrıştırıcı kılan bir diğer özellik ise konforu. Yaz, kış fark etmeksizin kullanabilirsiniz. Çadır veya karavan tarzı ürünlerde kamp yaptığınız zaman bu süreyi kısa tutmanız gerekebilir. Ama Mooble House ile bunu istediğiniz kadar uzatabilirsiniz. O rahatlığa ve konfora sahip. Sit alanları, zeytinlik gibi yerlerde de rahatlıkla konaklayabilirsiniz. Akkon Çelik firmasının desteği ile yapılan bu ürün ayrıca güven de veriyor. 4x4 veya pikap tarzı araçlarla rahatça çekilebilir. Yol için izne gerek yolmayan Mooble House, ruhsatı ile beraber teslim ediliyor. Tasarlanan ürünler dışında kişiye özel tasarımlar da yapılabiliyor.

Ayrıca vergiye de tabi değil. Kısaca ‘Her yere benim evim olsun’ diyenlerin hayır diyemeyeceği, tüm ihtiyaçlarını karşılayabileceği bir ürün.” dedi.

Çerkezköy Bakış

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, 16:25

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510