Güvenlik tedbirleri artırılacak

Çerkezköy Kaymakamı Atilla Selami Abban başkanlığında “Ekim Ayı İlçe Güvenlik Kurulu ve Muhtarlar Toplantısı” yapıldı. İlçe nüfusunun her geçen gün büyüdüğünün vurgulandığı toplantıda güvenlik tedbirlerinin daha da artırılması talimatını verdi.

Güvenlik tedbirleri artırılacak

Çerkezköy Bakış - Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası Toplantı Salonuna gerçekleşen Ekim Ayı İlçe Güvenlik Kurulu ve Muhtarlar Toplantısı”na Kaymakam Atilla Selami Abban’ın byanı sıra 3. Zırhlı Tugay Komutanı Tuğgeneral Ahmet Ömercikli, Belediye Başkanı Vahap Akay, Cumhuriyet Savcısı Yusuf

banner287
Beyaztaş, İlçe Jandarma Komutanı Volkan Torun, İlçe Emniyet Müdürü Vekili Başkomiser Şakir Oda, Kurum Amirleri, Mahalle Muhtarları ve Açık Kapı personeli katıldı.

Toplantıda, Çerkezköy’ün büyüyen ve göç alan bir ilçe olması nedeniyle çok dikkatli ve tedbirli davranılması gerektiği belirtilerek, genel güvenlik konusunda yürütülecek hizmetler, alınacak tedbirler ve yapılacak çalışmalar ile ilgili yetkililerce yapılan bilgilendirmede, özellikle ilçe güvenliği hususunda önlemlerin ve tedbirlerin artırılması kararlaştırıldı. Ayrıca bu hususta kurumların kendi üzerine düşen görevleri yapmaları yönünde fikir alışverişinde bulunuldu.

Öte yandan, okul önlerinde güvenlik tedbirlerinin artırılması, madde bağımlılığının önlenmesi ile ilgili çalışmalar yapılması gibi hususlar değerlendirildi ve yürütülecek hizmetler ile genel sorunların çözümü için de belirli periyotlarla güvenlik toplantılarının yapılmaya devam edileceği ifade edildi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510