Hakim ve savcıların yeri değişti

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi'nin, Adli ve İdari Yargı 2019 Yılı Ana Kararnamesi ile 3 bin 722 hakim ve savcının görev yeri değişti. Kararname ile Çerkezköy’de görev yapan bazı hakim ve savcıların yeri değişti

Hakim ve savcıların yeri değişti

Kararnameye göre, Çerkezköy Hakimi olarak görev yapan Zerrin Sağlık Baran Samsun Hakimliğine, Aykut Gönül Bitlis Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, Murat Kocacık Kadirli Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına, Merve Gönül Bitlis Hakimliğine, Rabia Sultan İpek Sarıtaş Gebze Hakimliğine, Ümit Yüksel Gebze Hakimliğine, Emrah Birinci Şanlıurfa Hakimliğine, Onur İskender Bakırköy Hakimliğine, Esin Kuşçu Ata ise Şanlıurfa Hakimliğine atandı.

TAYİNİ ÇIKAN SAVCILAR

Çerkezköy Cumhuriyet Savcısı olarak görev yapan Erdal Aksu Kahramankazan Cumhuriyet Savcılığına,
Güray Ataş Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığına, Uğur Ateş Adana Cumhuriyet Savcılığına, Reşat Bayraktar Şanlıurfa Cumhuriyet Savcılığına, Edip Emre Gürol ise İstanbul Anadolu Cumhuriyet Savcılığına atandı.

ÇERKEZKÖY’E ATANANLAR

Diyarbakır Hakimi olarak görev yapan Ceren Kara Akkaş Çerkezköy Hakimliğine atanırken, Aksaray Cumhuriyet Savcısı Ahmet Güler ve Silvan Cumhuriyet Savcısı Serkan Yar ise Çerkezköy Cumhuriyet Savcılığına atandı.

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510