Hayvanseverleri etkinliğe davet ettiler

Dünya Hayvanları Koruma Günü, Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Çerkezköy Temsilciliği ve Çerkezköy Belediyesi iş birliği ile 4 Ekim Cuma günü saat 14:30'da Kapalı Otopark Alanı üzerinde etkinlik düzenlenecek.

Hayvanseverleri etkinliğe davet ettiler

Çerkezköy Bakış - 4 Ekim Dünya Hayvanları Koruma Günü, kentimizde de çeşitli etkinliklerle kutlanacak. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Çerkezköy Temsilcisi Aysel Bahtiyar, “Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Çerkezköy Temsilciliği olarak Çerkezköy Belediyesi’nin de katkılarıyla 4 Ekim Cuma günü saat 14:30’da Kapalı Otopark Alanı üzerinde Dünya Hayvanları Koruma Günü ile ilgili çeşitli etkinlikler gerçekleştireceğiz. Çeşitli gösteriler ve yarışmalar düzenleyeceğiz. Program sonrasında da katılımcılarımız ile birlikte Çerkezköy Belediyesi Geçici Hayvan Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi'ni ziyaret edeceğiz” ifadelerini kullandı.
TÜM HAYVANLARIN YAŞAM HAKKI VARDIR

Anadolu Hayvan Hakları Federasyonu Temsilcileri olarak amaçlarının toplumda hayvan sevgisi bilincini geliştirmek olduğunu kaydeden Aysel Bahtiyar, “İnsanları sahipsiz sokak hayvanları başta olmak üzere tüm hayvanların yaşam haklarına sahip oldukları konusunda bilinçlendirmek ve bu duyarlılığı sadece bir güne değil hayatımızın her anına yaymak istiyoruz. Bu kapsamda bizden hiçbir desteği esirgemeyen Çerkezköy Belediye Başkanımız Vahap Akay’a çok teşekkür ediyor, 4 Ekim Cuma günü saat 14:30’da gerçekleştireceğimiz etkinliğe tüm hayvan severleri davet ediyoruz” dedi.
 

Çerkezköy Bakış

Bakış Haber Merkezi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner265

banner562

banner306

banner510